Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Giatar alıcam a.k.a İbanez mi Jackson mı?

Natural

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar çok karasız kaldım şimdi iki gitarında özelliklerini yaziorum siz söyleyeyin lütfen;

İbanez;
fiyat;450 dolar

kasa;yeşil
klavyede yaldızları war üçgen şeklinde

manyetik düzeneği ham bakır single ham bakır

jackson fiyat;450 dolar

kasa;gece mavisi

manyetik düzeneği; single single ham bakır

lütfen yorum falan yapın ibanez mi jackson mı?

not:jackson japon üretimi

ibanez kore üretimi...

[hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]

[Bu mesaj Natural_Jedi tarafından 11 October 2003 23:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

[imghttp://www.laylaylom.com.tr/jackson.html/yenimodeller/images/JS20.jpg[/img]
jackson[hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

http://www.ibanez.co.jp/world/guitar/gtr_pict/RG370DXSG-1N-04.jpg

ibanez ama rengi hiç hoşuma gitmiyo ya jackson'ın göwde ibanezde olsa bir de yani jackon japon malı ibanez kore yani japon ağır basar yani?[hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

ibanezi genelde aşmış virtiözler falan kullanio jackson da ritm gitar falan yani jackson a daha sıcak bakiorum ama ibanezi de bırakamiorum mu desem çok terreddütte kaldım![hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 12 October 2003 00:07 tarihinde demiş ki:
ibanezi genelde aşmış virtiözler falan kullanio jackson da ritm gitar falan yani jackson a daha sıcak bakiorum ama ibanezi de bırakamiorum mu desem çok terreddütte kaldım![hline] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]
[/b]

yok öyle bir şey. bunlar 2. el mi? en iyisi git dene. ben gittim bi müzik dükkanına, aynı amfiye bi ibanez taktım bi jackson taktım. ibanez bana oldukça daha iyi geldi.

hem ton olarak, hem klavye rahatlığı olarak.

en iyisi gidip denemen. pişman olmazsın en azından.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]

[Bu mesaj Mirage tarafından 12 October 2003 00:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

2 si de 0 ama gitarlar farklı müzik dükkanlarında 2 sini de denedim![hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

U.S.A
Japon
kore
sıra bu

ne diyim bilmioru ki baksanıza her kafadan farklı bir ses çıkıyo![hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

şimdi sen gitarda ne yapmak istiosun ona bağlı tabi. jackson ların klavyesiyle ibanezinkiler benzemio birbirine ibanezin kiler daha ince biliosun.

ben olsam kesinlikle ibanezi seçerdim klavyesi, hambakır ( :P ) , tremolo, kilit sistemi gibi nedenlerle. ibanezlerin tremolo sistemini iyi düşün. ayrıca kilit sistemi istiosan yani ibanezden vazgeçme derim. ama sen ritm ağırlıklı ve kalın klavyeli şeyleri seviosan bilemem. ben olsam ibanez için düşünmezdim bile.[hline]Feel so good, I feel so fine
Love that little lady always on my mind
She gives me loving every night and day
Never gonna leave her, never going away
Sosyal ağlarda paylaş

hala karar wermiş deilim ya biri ibanez diyo diğerleri jackson aldığım yerleri söylemesem daha iyi olur bana kalsın :)

ben ritm ağırlıklı parçalar çaliorum heavy metal tarzında ibanezi almayı düşünüorum şu anda yani kilit sistemi HAM BAKIRLARI :)
klavyesi falan ama kore japon ikilemin deyim şu anda işte![hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...