Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Giatar alıcam a.k.a İbanez mi Jackson mı?

Natural

Öne çıkan mesajlar

garip olcakama parmaklarım kısa olduundan ibanez klavyesi bana çok raat gelio ama onun dışında beğendiin ve raaat ettiin kasa jacksonsa jacksonı al bi ara manyetikleri deiştirirsin[hline]Fuck it all! Fuck this world!
Fuck everything that you stand for!
Don't belong! Don't exist!
Don't give a shit!
Don't ever judge me!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 12 October 2003 15:51 tarihinde demiş ki:
aman aldığın yer sana kalsın. laf. lan zırzop yurtdışından getirticeksen filan daha iyi bi deal buluruz belki diye soruyoz ama ohooo. adam nerde...

iyi peki naaparsan yap :P[hline]Şu anda iş yapıyor olmam gerekiyodu...

yok kızma abi valla bak başkası alcek falan diye tırsiom ne haddime![hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

Ya gitarla yatıp kalkan bir insan olarak (ve jackson sahibiyimdir.) sana tavsiyem gitarların ikisininde klavye kalınlığına (ikiside yakındır gerçi) tellerin klavyeye yakınlığına ve şöle güzel bi amfiye takıp seslerine bakmandır...

Benim sana tavsiyem kore - ibanez alacağına japon jackson almandır. Belli bir vakitten sonra o manyetikleri sökersin yerine iki tane kapalı emg 81 taktırırsın huzura kavuşursun...
Tabi o emg takma işi baya pahalıya patlar...

[hline]Avatar the Fallen

[Bu mesaj Wulfgar tarafından 14 October 2003 21:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten bula bula jedi yle bu ikisini bulduk. jacksonun oldugu yerde bitane daha jackson vardı serisini felam hicibisiyi hrtırlamıom yannizca kara govde idi sanırım HAM BAKIR SİNGIL HAM BAKIR seklinde idi. Hatta ne Dark tranquilityninmi ne kullandıgı gitar yoksa pentadan hakan mıydı.çof ya ne bilim iste 950 dolar.

neyse bence jackson daha iyi ,ritim istemiomusun? bence ibanez de guzel ama jacksonu deismem (her nekadar ibanezi denerken yanında bulunmamıs olsam bile).

Ha bu arada bende amfi alacam . adamın biri bana (bende yer vermiim :P ) 380 dolara hindistan mali 80watt normal serisinden marshall vermeye calısıyo . 0 aynı zmanda ne dersiniz ( bence ev icin cok buyuK).
Ancak baska bi yerdede 275 Usd ye 30 watt ingiliz mali 0 Marshall buldum. bu daha uygun gibi. (bu arada adam bana 130Usd indirim yaptı 80 watt da, o ha oldum)[hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts

Deli Etmeyin Beni

We Are The Chosen
We've Been Chosen Of All
We Must Keep It.
We Are The Ones Who Are Saps
Dals
Woods
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 14 October 2003 23:27 tarihinde demiş ki:
walla adamda squier wardı sanırsam seninkinden kalitelidir kesin.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!

:)))) çok güldüm muahahaha[hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

Natural: Ibanez al bence. Gördüğüm kadarıyla hala ikisinin de modellerini yazmamışın aferim çocuğum

Batilc: Alma o amfileri. 380 dolara mesela bi ortahalli prosesör bi de 30 Wattlık ortahalli bi gitar amfisi alırsın. İkinci eli es geçmeyin.[hline] Bütün dünya buna inansa, bir inansa, hayat bayram olsa...
Sosyal ağlarda paylaş

eheheh babayı deil tabiki tabiki ibanezi aldım![hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

tabiki ama yarın falan koyabilirim anca zor iş foto falan yani güzel çekmek istiorum fotoyu ışık falan![hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...