Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Kadıköy Çıkarması

Berk

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,
walla bıktım artık milletin gece şuraya gittik, bugünde burdaydık mesajlarını azım sulanarak içime oturarak okumaktan,
hazır deneme sınavından da çıkmış olucam nasılsa ders çlaışmam

Bu PAZAR saat 3:30 dan sonra kadıköyde buluşulmasını yenmesini içilmesini bowling oynanmasını öneriyorum...

Kimler geliyo?
*! aynı gün deneme sınavına saat 4:00 da girecek olan jacaboya nanik yapar *[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while

Berk's Playlist
Doyanakadar hosted by Profocio
Sosyal ağlarda paylaş

Valla öyle iki ayrı buluşma olmaz. Hep beraber bowling oynicaz.. Yine yalan yapmayın şu buluşmayı ya..[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!

[Bu mesaj Estel_Anorien tarafından 16 October 2003 22:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sefer takimli oynayalım. Hatta iki saha kapatalım :) turnuva olsun. Kazanan takıma bişiler olsun :P[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

Sosyal ağlarda paylaş

Ulan bana laf atmadan duramiyormusunuz lan? Deamon ne yamugumu gördün be? Hangi kız ne bakması ne şaşısı[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

Sosyal ağlarda paylaş

tamam tamam aglama. Ama yeter yani.. Berkte kaç topicte ugrasıyor benimle. Bu kadar istemiosanız gideirm bende. Aglaırm.

:([hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

Sosyal ağlarda paylaş

İddaya çekme berk şu işi en son iddasına bowling oynadığımda bir şişe likör, iki bira kazanmıştım.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

Sosyal ağlarda paylaş

Bowling bowling bowling.. :P

Aha aklıma beetlejuice geldi. Ne komikti ya. Beetlejuice beetlejuice beetlejuice diyince gelirdi :)[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...