Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

heroes V i hamachi den oynama(oynayamama)

Dark_Soul

Öne çıkan mesajlar

arkadaşın uzun ısrarlarına dayanamayıp sonunda hamachiyi kurdum :) yalnız bi türlü oyuna başlayamadik

Şimdi 2mizdede aynı versiyon var(hamachi ve heroes V)

Hamachiye login oluyoruz ben arkadaşın kurduğu ağa geçiyorum,sonra oyuna girip local area dan oyunu kuruyorum,lakin kurduğum oyunu arkadaş göremiyor,tabi burda bi yerde hamachinin kurduğu sanal yerel ağı oyuna tanıtmak mı gerekiyor? Ordaki ayarı anlayamadım.

bide windows xp nin firewallından hamachi.exe ve heroes v.exe ye izin verdim,ayrıca modemden port açmak gerekiyormu?

edik: sorun hamachin verdiği ip lerden olabilirmi
arkın ip: 5.127.238.57
benim:5.121.129.75

[ Mesaj 22 Ağustos 2007, Çarşamba - 16:33 tarihinde, Dark_Soul tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 22 Ağustos 2007, Çarşamba - 16:34 tarihinde, Dark_Soul tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

abes bir soru olacak ama 2 gün önce aynı dertten ben muzdariptim sizdede aynısı olmasın.arkadaşın engellemeyi kaldırmışmı?.Çünkü aynı olay... worms armageddon atacaktık arkadaşla ben localde odada gözüküyorum ama o gözükmüyor. sonra farkettik ben engellemeyi kaldır demişim ama o dememiş.ondan dolayıda görmüyormuş ağı.sonradan engellemeyi kaldır diyince gördük birbirmizi mutlu mesut "AAAA HALALUYA... GÖBAMMMMM" diye oyunumuzu oynadık.

[ Mesaj 22 Ağustos 2007, Çarşamba - 21:54 tarihinde, Black_Lupin tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Maddog yardımcı oldu sağolsun baya bi port açtik:),bide hamachinin bağlanti özelliklerinden Connection via proxy kısmını disable yapıp aşağıdaki kısımdan rastgele bi udp/tcp port no. su seçip modemden o portuda açtım sonuç yine hüsran :( , denemek isteyen gelsin bu arada:)

homam511
123456

şu an oyun kurdum bekliyorum :)
Heroes Of Might And Magic V(patch falan yok)

[ Mesaj 23 Ağustos 2007, Perşembe - 17:28 tarihinde, Dark_Soul tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...