Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

buluşalım (izmir)

Utterable

Öne çıkan mesajlar

yahu kavga etmeyin. ben buluşturmak için faaliyete geçeceğim hepimizi. şu işim bir bitsin. bir ay kadar falan sabredin yavrucuklarım. utopia hepinizi kutsayacak. çok özledim lan. apeironu yolluyoruz ukraynaya sarı sarı hatunların yanına, adam ortamcı genç olmadan daha normalkene son kez göreceğiz. penthin ukrayna şubesi olacak haberiniz yok, tek farkı daha fazla daha fazla ve daha fazla sarışın olacak adamın. ametimi gizme geldiğinden beri görmüyorum hasreeet kaaaldııım gözleriiiniiiiin reeeengineee. ne zamandır erçinin flütünü de görmüyorum, ne zamandır, dinanlar geldiğinden beri, ulan ben öyle flüt mülüt çalmaya kalkışmasam neyle eğleneceksiniz siz. anıl uzun zamandır yanımda "ALÖ" demiyor, "YA BEN ACIKTIM" demiyor ilk 20 dakikada, çünkü buluşamıyoruz. adamın göbeğiyle bile dalga geçemiyorum ne zamandır. dodonun şarap anılarını ateşin başında büyükbabalarını dinleyen minik veletlet gibi kordonda çimenlerde dinlemiyoruz ne zamandır. marlon yok ortalarda adamla msnde bile konuşamıyorum neden msne bile doğru dürüst giremiyorum. lexiusun ninja yıldızlarını bile özledim valla. cleoumu anlatmıyorum, o benim çiçeem, onun yeri ayrı. senkoyu özledim, cansucuğumu özledim ne zamandır ne geyik yapabiliyoruz ne dedikodu valla. gotikçiğimi özledim, gitsek de beraber nargile içsek konak bile ok. metket de gelse bi güzel geyik yapsak, özledim lan sataşmayı. sae bile gelsin dicem de o adam evden çıkmıyo ki, laptopla beraber wireless olan bi yere taşımamız lazım herifi ki o arada wowda takılsın. 77 tayfasının söz verip gelmemesi bile uzun zamandır dalgası geçilmiş bir konu değil inanabilen var mı?ama üzülmeyin.TOPLAYACAĞIM SİZİ İZMİRRRRRRRRRRR.

kim özlemedi abicim bunları?

birbirimizi yemeyelim, utopia is coming soon. tek kaprisime toplayacağım hepinizi. sevinçliyiz hepimiz yaşasın paticik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...