Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Test server -pvp

Olivies

Öne çıkan mesajlar

freemoon spellfire ın pve seti olduğunu biliyorum ^^ , shadow cloth la yapılanıda pve seti sonucta ama deli gibi stam veriyor, birde üstüne frost oluyorsun. Birde fire mage le cidden adama 1 fireball fireblast blastwave dragonbreadth scorch combo yapınca adam öldü öldü ölmedi sen ölüyorsun, yada blazing speed e dua ediyorsun, spellfire in verdiği crit e , + fire dmg e alışınca üstünden çıkarıp mavi hwl setini giymek , insanın içini kötü ediyor, benim canım şu anda 7k, birde engineer warlock um var onun 2 tane +45 stam rocket trinketi, gladi setiyle canı 14.5k oluyor imp ile, ama oynamaktan zerre kadar zevk vermıyor adamı dotlayıp /dance yazmak... zaten warlock imba cocuğun eline ver, en kötü oda ölür karşısındakide.. mage olayına gelince ambush bs blink basıyorum adam direkt deadly throw atıp kesıyor, bu saatten sonrada frost olmak, o kadar item i baştan kasmak çok zor. armory bu; [spo]http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Dragonmaw&n=Rottin[/spo]
mucizevi çözümü olan varsa cidden duymak isterim, yoksa warlock la takılacam dotlaya dotlaya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...