Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kız Arkadasımla Ortak Bır Dovme Yaptırcaz Ama

Llama

Öne çıkan mesajlar

Kız arkadasımla ortak bır dovme yaptırmaya karak verdık ama aklımızda bır sekıl yok (HELP ME...)
aklınızda sıte veya sekıller varsa koya bılırsenız sevınırız...[hline]İyi ya da Kötü diye bir şey yoktur,bunu yapan düşüncelerimizdir...
William Shakespeare
icQ=Tık
Llama'derki: Seni Öldürmeyen şey sana güç katar...
Sosyal ağlarda paylaş

ıkımızde onun farkındayız onun ıcın ne cok buyuk bır sey nede fazla gorunun bır yere yaptırcaz onun ıcın secıcı davrancaz[hline]İyi ya da Kötü diye bir şey yoktur,bunu yapan düşüncelerimizdir...
William Shakespeare
icQ=Tık
Sosyal ağlarda paylaş

simdi boyle bi kismi senin sag diger kismi onun sol kolunda olucak, yan yana durunca tamamlanicak sekilde bi hazine haritasi yaptirin. sonra birileri ikinizin de pesine dussun, beyoglundan bi taksiye binin uskudara kadar hizlica bi kovalamaca yapin, filim olursunuz.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

Sana mantıksız gelmiş olabilir fakat burada binlerce üye war. Aktif olarakta oldukça fazla üye war mutlaka bikaç kişiden güzel bir fikir gelecektir ve arkadaşlar bunu değerlendirecektir.

Mantıksız bişey göremiyorum Asıl bişey bulduk yaptırcaz demenin kime ne yararı wardır?

Llama sölemeden edemicem benim bi arkadaşım bacağına kızarkadaşının ismini yazdırdı caponca olarak. Böyle şeyleri tasvip etmiyorm hiç kötü ihtimali düşündüğümüzde çok sakıncalı olacak ve ömürboyu taşımak zorunda kalacağı bişey yaptı bence.
Neyseki anladığım kadarıyla bunun farkındasınız.
Sadece paylaşmak istedim..[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi olaya bide şöyle bak sevgilinden ayrıldın dövmede orda kaldi diyorsun ki dövmeyi gözükmeyen bi yerimize yaptırıcaz vede özel anlami olmicak.. ama bi gün gelcek sen sevgilinden ayrılmışsın duşa girdin kimsenin görmediği dövmeni duşta gördün.. yani bence bu durumda max derecede pişman olursun. o dövmeye başka anlam yükleyemezsin ne zmn görsen o kız gelir aklina.sildirmesi de çok zor olacaktir..

ama deli gibi aşıksan yada inadim inat diyorsan bu site güzel al bak
http://www.everytattoo.com/tattoopictures.shtml[hline]Mors certa et hora certa

[Bu mesaj OutTrader tarafından 17 October 2003 01:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HellHound, 17 October 2003 00:21 tarihinde demiş ki:
Eger daha neyi dovme yaptiracagini bilmeyip baskalarina soruyorsan hic yaptirmayin!

sadece onerı ıstıyoruz...[hline]İyi ya da Kötü diye bir şey yoktur,bunu yapan düşüncelerimizdir...
William Shakespeare
icQ=Tık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...