Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hack problemi

geffen

Öne çıkan mesajlar

bende karşılastım uzerımdekı ıtemler harıc hersey ucmustu.neyse ıtemlerı aldım goldun uzerıne 1 bardak soguk su ıctım.gem ve consuablarda gıttı.oyuna girerken aklında olsun ben hep bu sekılde yapıyorum. blızzden sıfremı unuttum de maılıne sıfre gersın. oyuna gırereken mail kutuna gırıp her oyuna gırdıgınde sıfrenı copy paste yap.işini garantiye almıs olursun
Sosyal ağlarda paylaş

abi mantıklı da zaten benim de sadece üstüm ve bop itemler duruodu saolsun onları silmemiş arkadaş.
é!'^!'+!!é!^'%'^<--- anasına kayıyorum burda.
ama giden rakam baya büyük. 4k gold ve 3 k lık mat. bi arkadaşıma mongoose beleş bascam demiştim onu basamadan gitti ona bile üzüldüm yani. dünyanın otu enchant matı vardı. ozel koleksiyonunu yaptıgım şeyleri de almıs. sevgililer gününde düşen siyah robeu falan.

[ Mesaj 16 Ağustos 2007, Perşembe - 18:07 tarihinde, geffen tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

valla bende bir kere senın gıbı hacklendim ama ben tamamen hacklenmıstım hiçbişe bırakmamıslardı ne canta ne para hıcbıde dusunun hs bile atmıslardı tek pvp ıtemlerı kalmıstı oda satılamadıgı ıcın ben o zaman addonlardan supelenmıstım bırde patchlerı siteden dl edıyordum ordan da gırmıs olabılır logger neyse gm at hemen yardım edıyorlar gold alacagını sanmam ama ıtemlerı alırsın
Sosyal ağlarda paylaş

para oyun içi ekonomiye girdiği için geri alınamıyor... sıfırdan gold yaratamaz adamlar yani, ama itemları alabiliyorsun, aynısı benim de basıma geldi tum para + cantadaki consumable'lar gitmisti, ustumdeki itemları satmamıs neyseki, bankayı da ziyaret etmemis... toplamda her iki taraftan 7-8 mail'lik bir konusma gecti ama parayı alamadım dogal olarak... sıfırdan para yaratmayın, sadece kime yollandıysa tekrar bana gonderin dedim, buna yetkileri olmadıklarını soylediler... kimin yetkisi varsa artık...

[ Mesaj 17 Ağustos 2007, Cuma - 15:20 tarihinde, kfg tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...