Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

adsl hattı nakil etme sorunu

Dark_Soul

Öne çıkan mesajlar

Ben şimdi gümüşhanede öğrenciyken kendi üzerime tel hattı ve adsl hattım vardı,temmuzda okul biterken hattı kapattırmadım ankaraya nakil yaptırırım ,bida ankarada adsl hattı açtırıp bağlantı ücreti vermiyim diye,geçen telekoma gittim durumu izah ettim,neyse tel hattını kapadılar gümüşhanediki amma velakin kadın tutturdu adsl hatını nakil yapamayız,niye burdaki telefon hattı annenizin üzerine kayıtlı gözüküyo,ee iyi dedim adsl hattı da annemin adına yapalım o zaman dedim,yoğ olmaz öle şey adsl hattlarında isim değişikliği yapmıyolarmış saçmalığa bak,o adsl hattımı kapatıp,annem gelip başvuracakmiş,he oldu dedim ben hem kapatacağım hat için ağustosda boş yere 50 ytl bide açtıracağım hat için bağlantı ücreti ödeyecem he dedim,yada ankaradaki hattı üzerinize alın dedi,onada ben olmaz dedim,ankarada max 1 sene kalacağım ayrıca evdeki telefon hattı otomatik ödemeye bağlı,onlarla uğraşamam dedim,
şimdi tek bi çare var ya 50 ytl + yeniden bağlantı ücreti verilip adsl hattı açılacak yada eve 2. telefon hattı alıp kendi üstüme, adsl hattını ona aktarıcam yannız sorun şu evdeki 1. hatta paralel 2 telefon var,ben bi hat daha alırsam bağlantıda sorun olurmu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...