Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

B.B.İstanbul-Fenerbahçe

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

savunulan şeyin mantıksızlığı zaten ortada. tamam teknik direktör antremanlarda r.carlos'a adam tutma demiş olabilir ama henry'i birisi tutmuyorsa orta pozisyonunda r.carlos'un "lan kimse tutmuyor ben tutayim bari" demesi mi gerekli sizce yoksa öyle andaval gibi beklemesi mi?

kimse carlos'un yeteneklerini tartışmıyor, yaptığı hatayı tartışıyor. konuyu saçma aspan kıskançlığa falan getirmeyin. harbiden çok umrumda r.carlos'un sizde ya da bizde olması.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Adam ol laf ettirme kendine o zmn. Hiçbi topicte insan gibi bişey tartışamıyosunuz, söylüycek lafı yoksa konuyla ilgili hemen karşı takıma laf sokmaya calısmalar fln belli ediyo nasıl tipler oldugunuzu.

Dogru diyosun , kendi takımının maciyla ilgili topiginde mesajin yok ama baskasina laf sokmaya gelince alakasiz maclarda topic entrysinin %20 sini kapliyosun , dogru dediğin haklısın.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw siz Fenerbahçeyi Carlosu felan niye bu kadar kafanıza takıyorsunuzki , varya bjk lıyım gs lıyım diyenlerin çogu aslında öyle degiller gerçekte antifb liler , eziklik duygusu içinde her an Fenerbahçenin hatasını kollayan o kadar çok insan varki inanamıyorum naptı size Fenerbahçe bu kadar , bırakın feneri carlosuda neden 12 senede 1 şampiyonluk alabildiniz neden 10 senede bir statı yapamadınız gibi binbir çeşit soruların cevabını arayın..

konu nerden nereye geliyor valla inanılmaz..
Sosyal ağlarda paylaş

buradaki muhabbetlerinizi genellemeye vurmayın. şahsen gerçekte tanıdığım insanların gslisi fblisi bjklisi olsun %99u çok iyi insanlar özellikle bonjo, senin tabirine hiç uymuyorlar.

her takım taraftarında var öyle insanlar insanın kişiliği önemli gs yi tutunca ezik olmuyor veya fb yi tutunca terörist.. saçma genellemeler bunlar, benim gözüme çarpan hep fb lilerin bizim başarısızlığımızı başarı olarak görmesi, sen fb li olduğun için bu dikkatini çekmez, benim de bizimkilerin yaptığı, ama herkes aynı. kimsenin eksiği fazlası yok hiçbir yerde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...