Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[GuildHall] Turkish Republic

Virus

Öne çıkan mesajlar

• Admin
TR nin web sitesi 1günlük bir uğraşın sonunda bitti bütün imp. milletine hayırlı olsun.X-Tech inde yardımlarıylan site bitti bazı ufak sorunlar var onlarlanda günden güne ilgilenecem.
Forumlarımız phpbb yapmak zorunda kaldım vblen phpnukenin veritabanları birleştiremedim orjinal kjullanıcısı olmadığım içinde netten çekemedim kendi hack sayfasından.
www.turkishrepublic.cjb.net[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Neyi yüklemeni istiyor?Onu yaz yarın bakarım.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos

[Bu mesaj Virus tarafından 28 September 2003 22:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bir olayı anlamıyorum. Biz TR olarak bu kadar kalabalık olmamıza rağmen nasıl oluyor da web sitemize sadece 8 kişi kayıt olmuş. insanlar rp'den ve swg den bahsederken atıp tutuyorlar hem de ne sallama ama iş bir şeyler yapmaya gelince kimseden bir hareket yok valla. Daha önce enaxa'nın açtığı tanışalım adlı foruma da çok az insan cevap vermişti. yani ben bu kadar kopukluk olmasından çok rahatsız oluyorum. 4 gündür oyunda yokum ama her gün bunları takip ediyorum bir şekilde lütfen aynılarını da sizden bekliyorum. en azından TR nin Türkiye yi de temsil ettiğini unutmayalım lütfen...[hline]Sgecca-Wookiee-Commando-Medic-Smuggler-Pistoleer
Spy Network-Instructor
Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Türkiyeyi temsil ediyor demek yanlış olur kanatımca belki ecl sedeki imp Türkleri diyebiliriz.Bunun yanında birçok insan web sitede web site diye tutturdu 30kişilik 40kişilik guildden sadece 8kişi üye oluyorsa ve hiçbir konuşmanın yazışmanın bile geçmediği bir yerse demekki gereksiz bir yerdir böyle giderse siteyi kaldıracam.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
-coLdwind-, 28 September 2003 23:37 tarihinde demiş ki:
hadi hayırlısı. site bana swturk.net zamanlarımı hatırlattı nedense :)[hline].::Azmodai::. (4:28 PM) :
ama oyle degilmi abi? allah icin soyle :) sevimli degilmiydim?

ooof mace of :)[hline]Nefr, 14 October 2003 16:55 tarihinde demiş ki:
Sallanmak için güzel bi kızın donundan daha iyi biyer düşünemiyorum açıkçası
[b]SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşittir Infernal_Reborn
wtf is goin on?!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...