Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telekom'dan aradılar a.k.a. ADSL Bayramı Başladı!

Eno

Öne çıkan mesajlar

ehem
Sözlerime nasıl başlayacağımı bilemiyorum. Gözlerim dolu dolu oluyor şu anda...

Dile kolay. Tam 6 sene geçti DialUp illeti ile yaşamaya başlayalı... Az evvel telekomun sitesinden telefon hattım açıldı açılalı kaç kontür harcadığıma baktım. Yaptığım hesaplama sonucu, Dial Up kullanmak için telekoma ödediğim para 10.300.000.000TL... E be telekom, araba alırmışım ben bu parayla. :)

Neyse... Çırpınışlarımı, 2 senedir yaptığım ADSL kavgalarını çoğunuz biliyorsunuz. Sonuç bu işte. Geliyor. Bağlıyor amcamlar :) Şimdi modem almaya gidiyorum. Tutamazlar beni...

Herkesin haberi olsun. Telekom müdürlüğünüzü sık sık rahatsız edin ADSL için. Açıkta kalmayın bu 60k port ta...

Unutmayın. Portlar 15 Ekim de açılmaya başlanıcak ve 1 Kasımda tamamı açılmış olacak. Yoksa tazminat var, o yüzden yetiştirecekler. :)

Sağlıcakla kalın... :)[hline]Profocio Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Vodan, 13 October 2003 13:01 tarihinde demiş ki:
Way hotoslar beni neden aramadilarki yarn gidiom telegoma

Heryerde ayrı tarihde açılıyor bizim burda kasım 15de açılıyor.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ist de evde var adsl bende
sakaryada ev tuttuk 3 arkadaş
orayada başvuru yapıyom du bakalım cıkara cok kıyak olur :P
hafta içi sakaryada hafta sonu istde sınırsız int :)
suan okulun cafesindeyim gerçi 500kb la dl yapıyom :)
hoş indiricek bişiyim yok iş olsun diye cekiyom ya ehehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
modem westell bilmemne wirespeed diye
telekom onayı varmı yokmu bilmiyorum da bunu arkadaştan aldım ben o kullanmıştı kullanırken bişi yoktu hızı falan süper yane gram takılmıyo ben adsal yi açtırdıgım an benim hattıma bi boklar yaptı telekom uo da mesela ekrana 3 kişi geliyo direk lag
sonr acs de pingim 80-90 ken bi anda 300-500-1500 diye gidiyo
upload da sorun var bende
dl:13 kb civarı yapıyo da upload sapıtıyo
dial up la girem dedim 50-60 denemede baglanmadı sonra baglanınca 16.600 baglandı yane adamlar tel hattımı bozmuş

ama sunu soliyim telekom onaylı ne alırsan al aynı mış performans olarak yane fazla para verim hızlı girer olayı yok bunda
dahilide olsa harici de olsa farketmiyomuş
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
bu arada suan sakaryadayım universite cafesinde
demin bizim serverdan bi dosya cektim (cacheden cekmesine imkan yok yane) 999kb la çekti eheh ss aldım da bu pcleri sapıttırmışlar hd ye erişimimiz yok bi ss i paint le kaydederken bile jpeg ceviremiyon nasılsa ole kaydedicen yoksa yapmıyo bmp olarak ftp me upload ettim 600kb resim 5 sn de upload etti ama linkini verim de baymayın 600 kb sux :P
http://www.dynamick.net/images/sau.bmp
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...