Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karizmatik Angel..:)

Prophecy

Öne çıkan mesajlar

Belediye başkanı biraz manyaktı.Onu kızı gibi benimsemişti.(hatta buffy ye bile babası gibi davranıodu bir bölüdme geyik adamdı bence)Yani aslında faith onunla çalışmaya gidio oda onu kızı gibi algılıyor.Yoksa faith ne buffynin akrdeşi nede belediye başkanının kızı.Sadece talihine sunnydale e gelmiş bir avcı(ben hoşlanırdım ama)[hline]Bir gün iki fare krema kovasına düşmüş.1.fare pes etmiş ve hemen ölmüş.2. fare pes etmemiş ve dışarı çıkmaya çabalamış.Sonunda o kadar fazla uğraşmışki krema tereyağıyan dönüşmüş.Farede tırmanarak dışrı çıkmış.Tam kurtuldum diey sevinirken evin kedisi fareyi yemiş(neymiş?sıran geldiyse ölüceksin)
Sosyal ağlarda paylaş

4 sezonu nası buldun yaa?
yani direk dvd sparişi modundamı yoksa üşenmedim çektim mi diyosun...
Bakınız Eliza Dushku'nun [a.k.a Faith] bir diğer formatı...yabancı bi forumda "yawwk eliza rawksss" deyü bir yorum aldı ama bilemiyorum bence genede hoş biri...[hline]yüce allahım noolurdu sanki etrafıma bi iki taneböyleveşu şekil insan serpiştireydin?
ayrıca:
Delanoresse, Avril Lavigne hakkında 01 Eylül 2002 22:59 tarihinde demiş ki:
her eve bi tane alip oksayip minciklayasi geliyo insanin.

Sosyal ağlarda paylaş

18 yada 24 bölüm yapıolar normalde.
Dushku Gellar'a on dakar.
Angel Riley'i döver.

Yannız buffy'nin de Count Dracula bölümü dehşetti.
Sonunda dracula resurrect oluo tekrar aynen geçirio kazığı resurrection olduu salise.
Tam dracula'nın ruhu tekrar resurrect olacakken Buffy "Hala burada duruyorum" diyo Sona dracula'nın ruhu dağılıo hehehe.

Angel'da şarkı söylediği bölümün sonunda yazılar geçerkenki kısımda çok güzeldi hehehe. Kamera arkası yapmışlar. "İçkiler şirketten" diyodu ya ehhe.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 04 Mart 2003 14:13 tarihinde demiş ki:
Angel'da şarkı söylediği bölümün sonunda yazılar geçerkenki kısımda çok güzeldi hehehe. Kamera arkası yapmışlar. "İçkiler şirketten" diyodu ya ehhe.[hline]This Cat Scratches Free.

İçkiler bar sahibinden dedi ya bende koptum orada.Bu arada Oteldede Wesleyin neden özellikle şuradaki dedi muhabbeti hoşuma gitti(Gunn la oldukça iyi anlaştıklarını görüyorum bunların:D)[hline]Bir gün iki fare krema kovasına düşmüş.1.fare pes etmiş ve hemen ölmüş.2. fare pes etmemiş ve dışarı çıkmaya çabalamış.Sonunda o kadar fazla uğraşmışki krema tereyağıyan dönüşmüş.Farede tırmanarak dışrı çıkmış.Tam kurtuldum diey sevinirken evin kedisi fareyi yemiş(neymiş?sıran geldiyse ölüceksin)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...