Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2008

Aragorn

Öne çıkan mesajlar

Aldım ama çıktığımda sattım, hem de baya ucuza. bogdan stancu, mika aartilo falan gitti hepsi bundesligaya çıktığım sene. onlardan bi tek gabriel torje kaldı elimde işte, o da iyi baya hala. ondan sonra scoutingle buldum paso, baya da iyi oyuncular geliyor scoutingle ama şimdi de bi kaç mevkide eksik var onları yamamaya kasıyorum.

bu arada iyi DL önerisi olan varsa, 2012-13 civarına, sevinirim =p
Sosyal ağlarda paylaş

mevcut tartışma konularının çok dışında bir şey soracağım ama ÇILDIRDIM yardıma ihtiyacım var.

TeamTalk bu oyunda çok etkili, tamam 20küsürlü sayfalarda da epey konuşulmuş. Bu konu da ingilizce itelerde güzel rehberler de var - sorun yok. Sorun şu:

Yaptığınız konuşmanın etkilerini görebildiğiniz bi yer VAR. daha önce görmüşlüğüm de var. flared falan bişeyler yazıyor futbolcuların yanlarında. O sayfayı BULAMIYORUM! Delirdim, sürekli tıklanabilir heryeri sağlı sollu tıklıyorum. Bir daha bulamadım.

Bu teamtalk feedback'inin nereden görülebildiğini bir hayırsever pati söyleyebilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

mac motoru herseyden once basarisiz, 1 senedir duzeltemediler (ilk closed betadan beri oynuyorum)... sonra oyunun transfer marketinde ciddi enflasyonlar olabiliyor ve bunun disinda bir yerden sonra oyun cok bayiyor. Girip o son maci yapmak gorev haline donusuyor, ne bileyim rakibin online olsun diye beklemek falan bayiyor, baymasa bile boyle bi acaip oluyorsun ne bileyim. Surekli mac yapmak zorundasin yoksa gelirin cok dusuyor rankingden dolayi ve bu da zorluk yaratiyor.

Oyuna 1-2 hafta ara versen boku yedin :D bu tip seyler. Bunlar tabi benim sikayetlerim, baskasi cok begenir bilemem, ama FM benim icin kontrolun elimde olmasi demektir, gelirimi kendim ayarlarim, futbolcumu kendim istedigin rakkama satarim. Online oyunlarda bile boyledir, ama bunda hersey bi garip, bi farkli. Ilk gunden acele edip imbazor adam almazsan gg hf resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi Azmo Maç motorunun neresini beyenmedin bilmiyorum. Taktiği fln değiştirmiyor diyorsan tactic skill'ini geliştirmen lazım üzerinde oynaman için. (biliyorsundurda ben yinede söyliyim :P).

Markette ki eflasyon olayına yapıcak birşey yok. Açık arttırmanın olduğu yerde mutlaka olucaktır.(Bence oyunun zevkli kısmıda bu açık arttırmalardır).

Maç istediğin zaman maç oynama olayına gelince. Şimdi bi fedarasyon seçiyosun. Federasyonu seçerken sana soruyor hangi saatler arası oyun oynuyorsun diye. İster 7/24 de ister akşamları de ister sabahları de ona göre sen istediğin federasyona giriyorsun. E sen dersenki yinede ben akşamları oynuyorum ama canım cekti sabah girdiğimde maç yapamiyacakmiyim dersen . Onun içinde playerların kurduğu ister parasız(rank için),ister parasız özel lig ve kupalar var.Bir sınırda yok istediğin kadarına girebilirsin.

Diyelim tatile gittin. dediğin gibi boyle olunca bilgisayar senin yerine maçlarını oynuyor Hatta oyundan cıkarken go on holiday var ama tabiki belli bir süre 15 gün fln...

Bence oyun çok güzel. Youth ligleri bile var. Mesela herkes genç oyuncuların potansiyelini göremiyor. Scout skill'inin 5 olması lazım. Onuda 5 yıldız yapmak 1 ay sürüyor...

Oyunda bir çok skill çeşidi var. Finansal,terapiler,antremanlar,taktikler,management....

Oyunun tek beyenmediğim tarafı erken giren genç yetenekleri kapıyor evet.. Bunun için yapıcaktı birşey yok ama :S .(bakınız yıldızları demiyorum genç yetenekleri çünkü oyun başladığında kimsenin gücü yetmiyor yıldız oyuncu almaya)

Oyun başlamadan kendileride mail atıyorlar sana ama şu gün şu saat lig başlıyor erken giren istediği oyuncuyu alır diye.

nileppezdel oynadınmı bilmiyorum ama oynamadan karar verme derim :)
Sosyal ağlarda paylaş

EagleEye said:
Beşiktaşın yeni patronu çıldırmış olmalı! Takımdaki tüm yabancı oyuncuları satıp fazla tanınmamış isimler getirdi. Ama bir isim varki onu bilmeyen yoktur herhalde. Wome :P

2. sezon vantagiatto'yu al. bobo süper bir ilk sezon geçirsede bu adam onu keser arkadaşım :D

şu anda kadrom (2. sezon 2.yarı)

Hakan (rüştü)

serdar kurtuluş - cahais - toraman - baki

aaritalo - nuri sahin (mehmet topuz) - celsinho (marko marin) - mihelic

vantagiatto - gökhan ünal (doudin)

yedekler:
burak yılmaz
ibrahim akın
lomski
cabrera
koray
vs.

bu arada marvin angulo'da espanyolda kiralık. sezon sonu 19m e satmayı planlıyorum. sırf para yapsın diye aldıydım zaten :D

ligde çok iyi işler yaıyorlar.

uefa da hotspur biletimi kesi ki 9 kişi bile 1-1 e getirdim maçı :D
Sosyal ağlarda paylaş

EagleEye said:
ben womeyi aldım diyorum sen sol beke baki yazıyosun ayıp ediyosun :P

yabancı sınırımı wome ile kısıtlayamam ki :(

zaten takımda 7 yabancı dışında olan

angulo , lomski ve cabrera var ve düşün ki bobo delgado hala takımda satılamadı :(

şampiyon oldum ve basın bana 24 yaş ortalaması ile şampiyon olduğunuz gelecek hakkında ne düşünüyosunuz diye sordu amacıma ulaşmış oldm bende :D 24 yaş ortalaması efsane oldu :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Benim bir konuda yardıma ihtiyacım var.
Ben oyunu yükledikten sonra direkt 8.0.2 patchini yükledim.Oyun normal çalışıyor,fakat huge database için ayarlama yaptığım zaman(data klasörünün için panels adlı bir klasör açıp içine netten indirilen bir dosyayı koyma olayı)yeni oyun açılmıyor,kitleniyor.Ne yapabilirim,8.0.1 patchi ile mi oynasam oyunu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...