Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektro Gitar

Leath

Öne çıkan mesajlar

Oncelıklı olarak yazımdakı turkce-ıngılızce karakter kargasasından dolayı ozur dılıyorum,yıllardır ıngılızce klavye kullanmamın sonucundan turkce klavye kullanmak benım ıcın bır azap halıne geldıgı ıcın net kafelerde cok sorun yasıyorum(bkz:şu an)

Onceden yazılmıs konulara bakmama ragmen elektro gıtarlarla ılgılı dogru duzgun bır bılgı bulamadıgımdan dolayı boyle bır topıc acmanın gereklı oldugunu dusundum.yanı laf soylemeden once 2 kere dusunun :)

elektro gıtar kullanılan bırcok sarkı dınlemem ve sonucunda elektro gıtar dınlerken kendımden gecmemın sonucunda bu durumu dahada ılerıye tasıyarak kendım elektro gıtar calmaya karar verdım..fakat dedıgım gıbı,pekte bır bılgı bulamadım,butun topıclerde hedehodo ıbanez zxx-23423 XPF vs vs gıbı birsuru garıp terımın oldugunu gorunce sadece dahada kafam karıstı..

sımdı,oncelıkle sorularım sunlar:

1:Bas,akustık ve normal elektro gıtar olmak uzere 3 cesıt var sanırım,ben normal elektro gıtar calmak ıstıyorum,hangısını tercıh edersiniz?
2:pedal denılen bırseyden bahsedılıp durulmus,pedal nedir,gereklımıdır,alırsak ne faydası olur,hangısını almalıyız vs?
3:bırde anfı den bahsedılmıs,hangısını almamız daha makul olur apartman hayatı ıcın?:)

para lımıtım 700 mılyon lıra,bıraz detaylı olarak bılgı verırsenız sevınırım,zıra gerı bu sayfaya bakabıldıgım zaman 1 hafta gecmıs olacak :),sımdıden herkese tesekkurler
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi ilk olarak bizim tercih etme durumumuz yok. sen tercih etçen biz tavsiye ederiz :)

Kısa kesiyorum. Öncelikle Numb'ın sattığı bi Squier var DiMarzio manyetikli. Tavsiye ederim. İlk tavsiyem. Olmadı Cort alıverirsin. Ayrıca arama yapmak çoğu zaman iyi sonuçlar verir. Ayrıca ayrıca. Ayrıca da ayrı. Ayrıca amfi için ikinci ellere bakmanı salık veririm. Gitar amfisinin ikinci eli iyi oluyo. 15 Watt yeter sana. Prosesör de gitarın pis sesinin pis gelmemesine yarıyo. Veya da efekt diyebiliriz. Pedal da aynı şeyin laciverdi.[hline]Şu anda iş yapıyor olmam gerekiyodu...
Sosyal ağlarda paylaş

bir iki güne ısmarladığım yamaha pacifica 112 elime geçecek. eğer bir iki gün bekleyebilirsen yorumumu yazarım gitar hakkında.

aynı şey fender frontman 15w amfi için de geçerli. hatta ikisine burdan bakabilirsiniz:

Fender Frontman 15G
Yamaha Pacifica 112

hatta ve hatta ve de hatta, gitarın özelliklerini yazayım da bilen abilerimiz yorum yapsın.

Solid Alder Body
Maple Neck
Rosewood Fingerboard
1 Humbucker/2 Single Coil Pickups
Diecast Chrome Tuners
White Pickguard
Vintage Style Chrome Tremolo
22 Frets
5 Position Pickup Switch
Master Volume, Master Tone Control
Limited Lifetime Warranty

3D ortamda inceleme şansı

bu da red metallic finish'inin bir resmi:

not: gitar tavsiyesini bana dela yapmıştı, daha ayrıntılı bilgi için ona danışınız.

ama ben bunu ısmarlarken epey araştırmıştım. yeni başlayanlar için gerçekten ideal. gerçi senin elindeki para ile seçeneklerin daha çok, o yüzden şanslı sayılırsın.

[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]

[Bu mesaj Mirage tarafından 09 October 2003 23:22 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar bir sürü tavsiyede bulunmuşlar zaten ona bi şey söylemicemde :)
anladığım kadarıyla yeni başlıyosun bu işlere :)
birden aklıma geldi o günlerde herkes bişey söyler birine göre kesin olan diğerine göre imkansızdır :)
offfff..
kolay gelsin diyorum canm . ama sen gene bildiğini oku derim uç nokta..:)[hline]
"But he's the sort who can't know
anyone intimately, least of all a
woman. He doesn't know what a woman
is. He wants you for a possession,
something to look at like a painting or an ivory box.

DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Numbınkini al. imzasında var ya hani o..
standart. ve gayet iyi bi standart. dimarziolu imiş hem de. ilk başta hiç bişeyin çılgın atanıyla başlamamak lazım bence.[hline]samurai's way is to know how to die. No more no less..

[Bu mesaj miyamoto_musashi tarafından 10 October 2003 14:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

behringer v-amp 2 var bir de preamp olarak. zoom 505'e göre daha iyi bir alet. epey daha pahalı gerçi. ona da göz atabilir amfi almayı düşünmüyorsa.

Behring v-amp 2

ayrıca behringer.com 'dan dinlenebiliyor aletin performansı. buraya tıklayıp, virtual gear'ı seçiniz[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]

[Bu mesaj Mirage tarafından 11 October 2003 14:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

daha fazla!

ayrıca bende FENDER SQUARE STRAT satiyorum 100 dolar!

zaten özel yapım bi gitar göwdesi falan farklı.manyetikler çok temiz ilgilenen war ise bana özel mesaj atsın![hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...