Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[GuildHall] Yeni PA (eclipse)

revhas

Öne çıkan mesajlar

Bildiğiniz gibi Eaglef'in oyuna bir kaç ay ara vermesiyle PA mız Turkish Republic (eski adıyla Dark Legion) pazartesi gecesi dağılıcak. Yeni bir İmperial PA kurulucak! Bu PA da olmasını yada olmamasını istediğiniz şeyleri yazarsanız sevinirim.[hline]Revhas - Human - Smuggler - Pistoleer
Turkish Republic - Spy Network - Recruiter
Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

"Turkish Republic" olmasını bende istemiyorum çünkü rebel türk oyunculara haksızlık oluyo...

ama kısaltması TR yada TURK olabilir...

guild adı için sizin fikirleriniz varsa söyleyin... en baştan herşeyini düşünelim (isim, kurallar vb...) guildimizin!

oyun tek başına oynayınca biraz bayıyo ama birlikte yapılan işler hep zevkli geçiyo eski avları hatırlarsınız 15-20 kişi giderdik...[hline]Revhas of Eclipse
Human - Master Smuggler - Pistoleer
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bi teklifim var, herkese uyarsa tabi:

PA'yı Corelliaya taşıyalım diyorum. Corellia'dan bütün gezegenlere tek shuttle, dathomire falan gitmek için Naboo'dan Corelliaya gelmek, ordan da 2. shuttle a binmek gerekiyo. Böylelikle yol masrafımız azalır... :-P

İmkan olsa, Coruscant'ta kuralım dicem ama maalesef imkan yok... :-)[hline]Devvo Ki'yyst, Master Ranger, Master Creature Handler, Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

devvocum iyi diyorsun da onun dezavantajları da var.

1) daha dikkatli gezmek lazım çok overt olamazsın orada
2) corellia da bildiğim kadarı ile bir imperial recruiter yok dolayısı ile mission yapmak da epey zor olacak....

bence bunu düşünelim biraz daha[hline]Sgecca-Wookiee-Commando-Medic-Smuggler-Pistoleer
Spy Network-Instructor
Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

Çok overt olamazsın diyosun rebel scumlardan korkun mu var yoksa, mighty Sgecca? :-P Haklısın ama, mighty falan dedik incecik rebel Sufi kesmişti seni... :-)

Tahminimce her gezegende imperial recruiter olması lazım... Yani galakside imparatorluk kontrolünde olmayan yer yok, öyle diil mi?? Yanlış mıyım yoksa??[hline]Devvo Ki'yyst, Master Ranger, Master Creature Handler, Eclipse

[Bu mesaj DA2019 tarafından 07 October 2003 15:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DA2019, 07 October 2003 15:05 tarihinde demiş ki:
Haklısın ama, mighty falan dedik incecik rebel Sufi kesmişti seni... :-)

ehehuhuea evet ben de gordum.

said:

Tahminimce her gezegende imperial recruiter olması lazım... Yani galakside imparatorluk kontrolünde olmayan yer yok, öyle diil mi?? Yanlış mıyım yoksa??[hline]Devvo Ki'yyst, Master Ranger, Master Creature Handler, Eclipse

ya simdi olmayabilir. rebel kontrolunde olan yerler olabilir sadece. ne biliim.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

Ben tatooineyi istiyorum.Tabi sadece beni bağlar bu istek ne kadar etkiler bilmem sebepleri ise şunlar:
1) Evleri naboo dan daha guzerl içleri ve dışları sade ve zarif.Naboo evleri gibi kırmızı duvarlar yesil perdeler gibi iğrençlikler yok.
2) Bestine ye yakın yerlerde yerleşim yeri tespit ettim bi kaç tane.Şu anki alan theed e 2k uzaklıkta.

Rebel durumu için bişi diyemiyorum ama town olayı olursa zevkli olabir bazı şeyler.2ci önerim corellia olucak.Daha öncedende sölendiği gibi shuttle olayı guzel falan.Bu planetlerin hiçbiri olmazsa gene naboo olursa en azından şehre daha yakın biyere taşınalim.Çok anlamsız oluyo bole kimse gitmiyo hall un oraya çünkü evlerde yatıyo öle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Oyuna adam akıllı yenilikler yapılana kadar ben oynamıyacam.Daoca döndüm geri.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...