Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Enforcer ile ilgili tavsiyelere ihtiyacım var

SadButcher

Öne çıkan mesajlar

Şimdi bi süredir Invulon ile bereber açtığımız Twink enforcerımı oynuyorum yaş yavaştan kemale eriyor geldik lvl68 e yannız bi olay varki sakin bir insan olmama rağmen dün gece ilk defa sinirden "yuh yaaa bu kadarda olmazki doktooor" diye çığlık atmama neden oldu.

Tank olmak iyi hoş ancak charım oldukça sağlam elimde 1 adet Stygian Desolator, Üzerimde ql85 CAS full set, Assault Class Tank Armor, Exarch Robe, Full ql 75 implant vesaire olmasına rağmen ve bunların üzerine 4k hp, %75 agg/def ile oynamama rağmen bir missionda 5 defa üst üste öldüm. Hiç adetim değildir yenildikçe gider yeniden denerim hep fekat sanırım burada bir hata yapıyorum. (bu bir şansssızlıkta olabilir sadece doktora küfret diye bir tavsiyeyide kabul edebilirim)

Şimdi sorum geliyor yukarıda yazdığım setup üzerine ekleyebileceğim birşeyler varmı tavsiye alabilrimiyim sizden. (En azından lvl80 olana kadar bu setup ile gitmeyi planlıyordumda hayallerim yıkıldı)[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...