Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rogue ve Irk Seçimi Hakkında

Kumadam

Öne çıkan mesajlar

said:
Blood elf'ler daha karizma
gm olsam banlarım seni =P.şakamı? ud = lock,rogue.raciallar pvp den farming e kadar çok avantajlı tipide süper.binek hayvanı oyunun en karizma bineğidir(bu kavramı göreceli sunmuyorum herkes için öyle olmak zorunda).özellikle pvp de saldırdığın adama psikolojik baskı yapar =P
Sosyal ağlarda paylaş

Undead Rogue FTW,

*Dans animasyonu harika
*Cannibalism kullanıyorum 40 gün online time olmuş bir hunterın bir normal günde kullandığı kadar yemeği 40 gün online timele kullanmamışımdır ^^
*WotF olmasa ne yaparım bilmiyorum.
*Özellikle female rogue animasyonları imba, ama kambur duran male rogueların da gearlı halleri çok güzel.

Ama şunlar da aklında kalsın; orcların hardinessi PVP için mükemmel Gemdi, talentti, racialdi derken %30 gibi uçuk stun resist değerlerine ulaşılıyor. Ayrıca AP arttıran blood furry vs. çok çok iyi.

"BE'ler toptur ...leri yoktur!" Demek istiyorum erkekleri için, dişilerinde de hiç bir cazibe yok bana göre. Zaten minnacık şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

Kesinlikle UD, hançerle ve kılıçla yaptığı vuruşlar, özel hareket animasyonları falan müthiş. Human rogueumla raidlere 100 tane noggenfoggerla gelirdim :p. Bence de animasyonlar çok önemli, tauren shamanımı bırakma nedenlerimden biri oydu hehe :).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...