Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tornavida"

heracles1986

Öne çıkan mesajlar

canni zarek ezik misiniz? insanların arabası var diye dalga geçmek nedir anlamam yani.Araba sahibi olmak utanılacak bişey mi? arabası var diye içinde "arabam" geçen bi cümle kuramaz mı insanlar? bırakınn bu kompleksleri yani allah daha çok versin diyin geçin ne bu laf sokmalar ezmeye çalışmalar.
Sosyal ağlarda paylaş

@bizsiziarariz
Asıl sen ezik misin ? Ben arabam var diye saçma sapan konular açıyomuyum ? Yok adamın tornasını vidasını gördüm de çok canım çekti de yok keşke bana verse de. Bana ne yani.
Hem onun aklı yok mu? Salak mı da onu korumaya çalışıyosun ?

Veya tam tersi...
Sosyal ağlarda paylaş

ya canni bu mesajınla ne kadar zeka dan men olduğunu göstermiş oldun bravo valla
1-ben arabam var diye bi topic açmadım
2- arabam olsa sana ne olmasa sana ne
3- topiği açma amacım türk insanının espri anlayışıydı
4-bizsiziararız kendisi mantıklı olanı söledi eh mantık sana ters geldiği için beni korumuş gibi gözüktü normaldir...
Sosyal ağlarda paylaş

arabası war dıe mi topıc acmıs yoksa sanayıde ustanın elınde gordugu tornovıdanın ısmını paylaşmak ıcın mı acmıs acaba , bi de şurdan bakalım sadece konusmus olmak ıcın mı cevap atılmış yoksa zavallıca ezmek için mi?
ayrıca garbage burası istediği topici açar ki açmış kımseyı rencıde etmeden , isterse gider gobek deliğindeki pamukçukların yaklaşık boyunu anlatır isterse daşşak tornavıdasını anlatır onemlı olan adam olup adam gibi cevap yazmak (bence)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...