Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Can

Bodrack

Öne çıkan mesajlar

Yüzüne vuran sıcaklık onu kendisine getirdi.Yavaşça inledi neden olduğunu bilemeden.Ardından gözlerini açmaya çalıştı.Ancak gözlerinin bunu istemediği belliydi.Uzun bir uğraştan sonra gözlerini açmayı başardı.İlk gördüğü kara dumanlara boğulmuş gökyüzüydü.Aradan maviliği biraz olsun seçilebiliyordu
Yüzünü çevirip sıcaklıktan kurtulmak istedi ve başını oynatmaya çalıştı.Karşılığında büyük bir acı ona saldırdı ve yuttu.Ardından gelen sadece karanlıktı
Kendine geldiğinde sıcaklık azalmıştı ancak gökyüzü hala karanlıkla örtülüydü.Hissettiği acıdan boynunda büyük bir yara olduğunu anlayabiliyordu.Dünya yine kaybolur gibi oldu ama bu sefer acısına tutundu ve bayılmamayı başardı.Sonra kolunu kıpırdatmak istedi ancak işte o zaman vücudunu hissemediğinin farkına vardı.Bayılmadığına pişman oldu...
Bir süre gökyüzüne baktı ve düşündü yada düşünmeye çalıştı.Neden böyle bi durumdaydı.Nasıl buraya gelmişti ve kendisine ne olmuştu.Aklı düzensizlikle boğuştu ve onu yendiğinde kalan sadece boşluktu
Tüm cesaretini toplayıp başını biraz oynatmayı başarabildi.Göz ucuyla gördükleri ilk başta ona bir anlam ifade etmedi.Yerde yatan insanlar , yaratıklar ve alevler her yanda alevler.Gözleri sessizce aslında görmek istemediklerini bakarken birşey gördü.Birşeyler anlatmaya çalışan bir ceset.Bir kadın...
Ardından anılar akın etti.Biran tek yapabildiği anlamaya çalışmaktı.Anladığında ise çığlık atmak.Çığlıklarını duyan varlıklar acı çekmesinden zevk aldılar ve gülümseyerek birbirlerine baktılar.Uzaklarda biryerde bir adam başını baktığı yerden hafifçe kaldırdı ve gözyaşları görüldü
Sesi kısılıncaya kadar çığlık atmaya devam etti.Sesi gittiğinde ise ağzı hala açık çığlık atmaya devam etti, kimse duyamasada
Gözlerinden doğan damlalar yanmış cildinin üzerinden süzüldü.Saatler sonra ölürken bile ağzı o atamadığı çığlığa ulaşmaya çalışacaktı.Tek yapabildiği düşünmekti.Tek düündüğü ise birkaç kelime...
Benim hatam...

----------------------------------------------------------------------------

Canım sıkılıodu öyle içimden geldi yazdım.Kontrol etmedim hatalar olabilir özellikle noktalama işaretlerinde

Edit:Yannıslıkla can koydum:)Can sıkıntısından yazdım dicektim enterlayıverdim:)Nese başlığı takmayın kafanıza:D

[ Mesaj 02 Temmuz 2007, Pazartesi - 16:49 tarihinde, Bodrack tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...