Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Chemical ile kapışmak(Önerilmez)

Chemical

Öne çıkan mesajlar

arkdaşlar yaşımız konusun da lütfen tekrar yorum yapmayın![hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

Sen neden ustune alinip gerginlik yaratiyorsun ki?
Sen kendinle ya$it adama gelir de "Agucuk bugucuk, veletler" dersen ben de gelir sana ayni muhabbeti yaparim.Bu cok dogal.Ama bunu anlaman icin biraz "buyumen" lazim.Sakalla makalla olacak $ey degil yani...[hline]tHe Original fi$h®

Banshee

Sosyal ağlarda paylaş

Wissy kötülerin düşmani iyilerin dostu gazmanmısın mübarek atlıyorsun konuya ortadan?? Bi düşün bakalım yazanların ilişkileri nasıl??[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Sosyal ağlarda paylaş

Yok, cevap vermeyeyim, "Aldi ayarini ama susmasini bilmiyor, diyip geceyim" diyorum ama susmuyorsun bir turlu.
Bik bik konu$acagina attigin ve attigim mesajlari bir kez daha oku ve az biraz kafani kullan, du$un.Merak etme paslanmaz....[hline]tHe Original fi$h®

Banshee

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 08 October 2003 00:03 tarihinde demiş ki:
Wissy kötülerin düşmani iyilerin dostu gazmanmısın mübarek atlıyorsun konuya ortadan?? Bi düşün bakalım yazanların ilişkileri nasıl??[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

Seninle ya$it olup da goruntu olarak senden daha olgun olan biri yarin sana gelse "Agucuk bugucuk, ne $irin $eysin sen oyle" muhabbeti yapsa ho$una gider mi?Gitmez.Sen de yapma o zaman.Ha sen bunu yaparsan, senden buyuk biri gelir senin yaptigini yuzune vurur.Sonra burada demagoji maymunlugu yaparsin.[hline]tHe Original fi$h®

Banshee

Sosyal ağlarda paylaş

"gereksiz işlerle uğraşıyosun fishcan
bir adamın haksız olduğunu %100 bilebilirsin
ama sen o adama "haksızsın" dersen o adam aksine haklı olduğunu savunur

hiç bir zaman "haksızsın" türevi laflar etme bence, direk gerersin ortamı, adam haksız olsa bile"

Dedi onemsedigim biri.
Daha kasmiyorum.Takilin.
Ha boyle "Cocukca laf sokmaya devam edicez." diyorsaniz.Sabaha kadar vaktimiz var....[hline]tHe Original fi$h®

Banshee

Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi çocuklar şirin değil mi?
Şirinler şimdi allah için =)...
Veled meled demedim bu arada şirinler sadece eha.

Sizde kankigil forumlarında tartışın buraya taşımayın olayı.[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."
Book of Revelation Chapter 13 Verse 18

Sosyal ağlarda paylaş

Onemli olan cüsse , boyut , kıl tüy gelişmesi değildir wis. Burda herkesin yaşamı, bilgi birikimi, kültürü farklıdır. Herkesin seviyeside attığı mesajlardan bellidir. Ortamda hiçbir tartışma yokken gelip tartışma yaratıp ondan sonrada iyi bi dostum bunu söyledi bla bla..(dalga geçme amaçlı degil ornekleri uzatmamak icin) diyip son sözü söyleyip kendini üstün sanarak kaçmak hele büyüklük hiç değildir. Insanlar kendini bu kadar kastırmazken senin gelip bu kadar insanların haklarını koruyacağım gazman geldi modunda konuya dalmanda bi ayrı ilginç olmuş. Son mesajım olacak bu bu konuda..[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

Sosyal ağlarda paylaş

said:

Bu konuda sana rakip değiliz zaten est =).[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."
Book of Revelation Chapter 13 Verse 18

[Bu mesaj Alexi_Septimus tarafından 08 October 2003 00:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...