Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Offfff (yine kız yine sorun)

yosun

Öne çıkan mesajlar

Bi aydan biras daha fazla süredir bi kızla çıkıyorum aslında çıkmaktan öte
"herşey çok hızlı gelişti" ve "sanırım aşığım" ikilisi daha ii olucak
Neyse bu cidden bişiler hissettiim ilk kız
Aklımı kemiren bi kaç şey vardı mesela daha önceki ilişkilerinde ne kdr ileri gittiği gibi bende sordum ona hiç lafı dolandırmadan ama kesin bi cvp alamadım çok yuvarlak bi cvptı;
"seninle ileri gittiğim kdr kimseyle gitmedim. Sen cidden bişiler hissettiim ilk kişisin" flm
İlk başta rahatladım ama bu kızı ii tanıyan bi arkımla konuşunca birazda eski şüpelerim bastırınca yine kafayı sıyırdım.
Zaten onun başka biriyle neler yapmış olduunu düşünmek bi işgence bide yalan sölediini düşünmek uffffffff
Eğer bu bi yalansa çoğu şey bi yalan demektir ve sonu hiçte ii olmıycak biliyorum
Şimdi napıcam onu bilmiyorum acilen işin doğrusunu öğrenmeliim ama eğer doğruyu söylüyosa durmadan bunu sormak ona haksızlık olur zaten pek gündemede getirmek istemiyorum
Sizce napiim bunu örenmenin sormanın en ii yolu nedir?[hline]Froc Vormbeyn
:-p Deli merc, Ashmish worm :-p
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 07 October 2003 20:09 tarihinde demiş ki:
Eytere bea! Amma çok kız sorunu problemi açıldı lan... Yeter.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Estel'e katılıyorum. Forumda konu kirliliği yapacağınıza önce gidin eşinize dostunuzla sorunlarınızı paylaşın...[hline]Mail:mailto:[email protected]
Asp,Php,Visual Basic,Delphi,Sphere Scripter,Web Design
Bilgi Paylaştıkça Değerlidir...
Sosyal ağlarda paylaş

ancak bu topici açan arkadaşı suçlu bulmamak gerek, eğer diğerlerine izin verdiysek bugüne kadar ona da vermemiz gerekir. arkadaş eski topiclerden cesaret alarak açmıştır bunu ve kötü niyeti olduğunu sanmıyorum.[hline].::Azmodai::. (4:28 PM) :
ama oyle degilmi abi? allah icin soyle :) sevimli degilmiydim?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-coLdwind-, 07 October 2003 20:13 tarihinde demiş ki:
paticik.com/kiztaktikleri açalım bari, baya hit alırız :) hatta ödül bile verilir 1000 den fazla gönderilen kız tavlama taktiği diye user lara.

:D. title olarak da hmm ne yazsın. Buldum!. kız araştırmacısı yazsın. :D[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-coLdwind-, 07 October 2003 20:15 tarihinde demiş ki:
ancak bu topici açan arkadaşı suçlu bulmamak gerek, eğer diğerlerine izin verdiysek bugüne kadar ona da vermemiz gerekir. arkadaş eski topiclerden cesaret alarak açmıştır bunu ve kötü niyeti olduğunu sanmıyorum.[hline].::Azmodai::. (4:28 PM) :

Kötü niyeti olmadını bizde biliyoruz. E artık bu konu hakkında son topic olsun dimi? :)[hline]Mail:mailto:[email protected]
Asp,Php,Visual Basic,Delphi,Sphere Scripter,Web Design
Bilgi Paylaştıkça Değerlidir...
Sosyal ağlarda paylaş

ya bilmiyorum ama bence olmasın. belki de insanların dertlerini anlatabilecek tek yerleri burasıdır, o kadar katı kural da koymaya gerek yok. sonuçta konu "dışı".. tabi ben karışmıyorum sadece bir fikir.[hline].::Azmodai::. (4:28 PM) :
Sosyal ağlarda paylaş

bırakın bu gecmiş arastırmalarını bosyere iliskinize zarar vermeyin.zamanla zaten ogrenirsiniz daha 1 ay olmus sen kızın 7 ceddini arastırıyorsun.zamana bırak.bir insanı gecmişiyle kabullenmeyi ogrenin.cok zor oldugunu kabul ediyorum henıuz bende bunu tam anlamıyla uygulayabilmiş degilim.kimse ak kasık degil olmasını bekleyemezsin.diyelim ki oyle.ne yapacaksın dokunmayacak mısın kıza...ayrıldıktan sonra bir sonraki erk. arkadası senin yuzunden sıyırmayacak mı??[hline]Est solarus oth mithas
Sosyal ağlarda paylaş

Herkes her birey eşittir bu kadar basit senin ileri gitme özgürlüğün varsa onun da ileri gitme özgürlüğü vardır.Yani namus vucutta değil akıl da dır derler ki bence gercekten dogru bir söz...[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................
Sosyal ağlarda paylaş

Benim dediiim benden önce bişiler olmuşsa naaparım diil Olduysa bile (acıda olsa) kabul ederim eywalla ama bunu nası öğrenebilirim?

Ayrıca,
-burası konu dışı topici en uygun yer burası bu konuyu açmak için
-kimse cvp vermek zorunda diil eğer gereksiz olarak görüyosanız cvp vermezsiniz biter
-ve bu tip olayları paylaşabildiim ve tarafsız cvp alabildiim tek yer burası...[hline]Froc Vormbeyn
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

Yosun sakin...

Burada ıstemeyen yoktur bu konunun tartısılmak ıstememesını...

Sadece abartı fazlalaştı belkı bu yuzden tepkı toplamış olabılır onun dışında bence herkes bu konuda sorununu paylaşması gayet doğal...[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
Sosyal ağlarda paylaş

Silthanas sakin ol ya....sadece dertleşmek için bir ortamda bu kadar bir konunun üzerine gidip küçük düşürücü birşeyler kullanmak yersiz ve manasız[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
Sosyal ağlarda paylaş

Ben senın dedıklerını kasıt etmıstım fakat senınle ön yargılı tavrın yuzunden pek anlamayacagız...[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
Sosyal ağlarda paylaş

Buraya neden yazdıım konusunu açıkliim,
Bi arkıma bi tanıdığa sölesem ya laf bütün tayfayı dolaşır yada cvp saptırılır
Ama burda yazdığım zaman cevap vericek adamlar direkt kafalarındakini hiç bi xtra düşünceleri olmadan söyler ki buda benim aradığım şey...[hline]Froc Vormbeyn
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

puhaha tıpatıp aynı şey bende de vardı...
Ama artık:
-aşığım
-aşık

ve eğer yalan varsa aramızda harcadığım zamana yazık der geçerim herhalde... Ama hiç öyle şeyler yok aramızda, gene bazı problemlerim var ama bazı olaylarlardan sonra aramızın iyi olduğuna hiç şüphem yok...

Biraz kötü anlatım kullandım ama öyle işte... Kafana takmamaya çalış ve bil ki herşey çok güzel olacak. Zaman zaman ben de bişeyleri kafama takıp deliriyorum ama hepsi boş... O seni seviyo. Bundan emin ol![hline]Selamon, 06 October 2003 20:20 tarihinde demiş ki:
"cem uzan ın ipiyle kuyuya inilmez"
Sosyal ağlarda paylaş

Valla yosuncum seni ço kharasladık ama açtığın topiği ve yazdıklarını sakin bir şekilde oku söylediğin şeylerin ne kadar mantıksız olduğunu anladığında cevaba ulaşacaksın.
Bu arda günde 3 posta kız ark topiği fazla geliyo. Kız cinsi işte yormayın kafanızı boşu boşuna...[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

neyse zamanını ayırıp cvp verenlere teşekkürler isterseniz kitleyin topici

Az önce tekrar konuştum ve tam olarak neler oldu dedim yine kaçamak cvplar verdi ve artık dayanamıyorum
Sonradan bazı şeyleri öğrenirsem dahada kötü olucak sanırım

tekrar teşekkürler[hline]Froc Vormbeyn
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

cevap vermek istemez. Bu son derece normaldir... (ben uzun uğraşlar sonucu cevap verdirttim o ayrı mevzuu ;) )
Ama sen hiç dert etme ne farkeder ki? O seni seviyo. Mutlu olmaya bak. Körü körüne atla aşkın içine. Günün birinde kötü bişeyler olursa bana pm'den mesaj at seni içmeye götürürüm. Bi de Halloween - A Tale That Wasn't Right (bugün gönderdi bu şarkıyı arkadaşım çooook uzun zamandır dinlememişim. Şu an 7.-8. dinleyişim falan...) alırız arkaplandan... Mis gibi unuttururum ben sana herşeyi
Ama şimdi elinde seni seven bir kız varken mutlu olmaya ve onu da mutlu etmeye bak[hline]Selamon, 06 October 2003 20:20 tarihinde demiş ki:
"cem uzan ın ipiyle kuyuya inilmez"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...