Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

256K ADSL 1 Temmuz'da 1Mbit

Ninlempis

Öne çıkan mesajlar

" Mevcut abonelerini Yaz Fırtınası kampanyası ile üzdüklerini dile getiren Türk Telekom bir kez daha tarife değişikliğine giderek eski abonelerinin gönlünü almaya çalışıyor.

1 Temmuz'dan itibaren geçerli olması beklenen yeni tarifeye göre Kotasız 256Kbit ADSL aboneleri fiyat değişikliği olmaksızın ayda 49YTL'ye 1Mbit'lik porta yükseltilecekler."

yazı tümüyle bir oyun sitesinden çalıntıdır. daha doğru düzgün 256kbit bağlantı hizmeti veremeyen telekom bunu nasıl yapıcak merak ediyorum. ama yinede mutlu oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

mesela ben 256 yım sınırsızım 1Mbit im sınırsız mı olacak, sınırlı mı? Sınırlı olucaksa kusra bakmasın TT hepimiz onlar gibi enayi degiliz.

@Necro: Bi Cem Yılmaz a gerçekten s....k bi reklam icin 3 milyon dolar veriyorsa öyle bi beklerimki inanamazsın.
Yok yapmazlarsa başka bi 3 milyon dolar havaya atılacka parayla hepsine XXXXXXXL vibratör sipariş eder yıl basında kargoyla yollarım
[ Mesaj 28 Haziran 2007, Perşembe - 20:28 tarihinde, Bleda tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 28 Haziran 2007, Perşembe - 20:29 tarihinde, Bleda tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...