Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

napcam ben yaaa!!!

__AnGel_

Öne çıkan mesajlar

ogretmenlik zor yaa, ben turkiyede 4 sene ozel ders verdim fizik matematik, universite hazirlik, universite vs, simdi de burda 2 senedir universite 3. sinif elektronik muhendisligine ders veriyorum. sinif 65 kisi, konular zor, adamlar annamiyo, nasi annatacam diye gobegim catliyo, o kadar odevi sinavi oku,
ya bi soru sorulur da cevap veremezsem diye kork, valla zorunlu olmasam yapacagim sey deil :)
ama die arkadaslarin dedii gibi ogrencilerin nefret etmesi ya da asilmasi vs gibi bi durum hic olmadi simdiye kadar, asik olan var mi bilemem tabi hehe :)
ama kurs cok daha farkli olabilir tabi, allah kolaylik versin yani
Sosyal ağlarda paylaş

öğretmenler sux (Yanlış anlaşılmasın) =]

Herzaman suxtur öğretmenler..bir süre sonra asimule olurlar..ve Katilamcı olurlar :p[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Delikanlı deler geçer(!)[Kısa Zamanlı imza uzatması]
XTR TEST ViDYOSU:Click
Sosyal ağlarda paylaş

Ta, teacher assistant?

oha, nasil ders anlatirsin ki sen? Imkani yok. bir kere o kadar bilgiye sahip degilsindir. :D ayrica amerikalilarin karsisinda ana dili türk olan bir adamin anlatmasi çok zordur tahmin ederim. bizim okuldaki türk matematik ögretmenleri bize bile türkçe konusamazken. :)[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

aaaa ölmek istiyorumm.10 da derse girdimm..güseldi tahminimden iyi geçtii..erkek öğrenci çoğuunlukta..çok anlayışlılar..sonra işlemler için koşuşturmaca..şimdi de yemek zamanı eve gelmek istedim yaa gitmrk istemiorum bidaha :( ne çalışması yaa benim okumaya devam etmem lasımm..öğleden sonra yine derse..yorumlar akşama.. :)
Sosyal ağlarda paylaş

en güzeli özel ders
sınavahazıalranırken 3 arjkadaşı daha çalıştırıyordumbiri dayanamadı bıraktı seneye girecek diğer ikisi ise herşeyi benden öğrendiler (abartmıyorum)ve öss de benden çok puan aldılar! öyleböyle değil aramızda bi 30 puan rahat vardı...

bakalım bu sene değil de seneye bende orta okullara başlayacam hatta ablamla evi dfershaneye çevirme gibi çılgın planlarımız var :P[hline]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:
ben de olur da bir gün küçülürsem maradona olacam, elimle gol atacam

Ve sen ben, değirmenlere karşı
Bile bile, birer yenik savaşçı
Akarız, derler gibi denizlere
Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

Öğretmenlik güzel şey ama mesela bende o sabır oyk bilgisayar konusunda, anlattığım kişinin biraz altyapısı varsa ne deiğimi az buçuk anlıyıp deniyosa çok güzel öğretiyorum ama mesela herşeyi tekr teker sorup hiç kafasını çalıştırmayan birine hayatta bişey öğretemiyırm.[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while

Berk's Playlist
Doyanakadar hosted by Profocio
Sosyal ağlarda paylaş

Benim askerlik fotolari cikmaya basladi :-) Simdi Bone başta olmak üzere kimi arkadaşlar adam pataklama sektörüne girmeye karar vermişler anlaşılan, eh beni de sayın bari.
[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ

[Bu mesaj fedaykin tarafından 06 October 2003 19:06 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

ilk günü yorucu bi şekilde atlattımm..da bu tempoya nasıl alışıcam onu bilemiyorum..sabah sıfır düzeyde bi sınıfa girdimm..
sorulan sorular;
alt dizin neden oluşturuluo.. gibi sorular..
hehe bi sınıfta 1 saat boyunca kablo tiplerini belli özellikleriyle anlattım bi binaya lan kurcaz şimdi dedimm şunu kullanalım bunu falan kablo? dedim fiberoptik kablo dedi yaaa bastırarak dedimki bozmadan en ekonomiği ee fiberoptikk dedi..nasıl gerildim varya bütün şevkim kaçtı yanii...sınıfa soruyorum fiberoptik mi ses yoookkk..sonra ben sertifika olayını anlatmaya başladımm başa döndüm yanii sonra ciddiyeti anladılaarrrr..off yaaa..
Sosyal ağlarda paylaş

"dertlerin kalkınca şaha bir sitem yolla allaha buda gelir buda geçer aldırma gönlüm aldırma aldırma gönlüm aldırma gönül aldırma" bırak tek derdin o olsun. gelir geçer, alışırsın elbet.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 05 October 2003 20:33 tarihinde demiş ki:
hangi okulda yapıyon öğretmenlik ? hemen çekirgelere haber salalım işkence yapsınlar sana :)[hline]başka türlü bir şey benim istediğim,
ne ağaca benzer, ne de buluta ..

abi süfersin ancak bu kadar iyi olabilirdi.[hline]Forcedata Hosting
Mix Online Gaming Inc.
[b]Icq : 293780965
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...