Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

out of frequency

ZeuZ

Öne çıkan mesajlar

Yeni bir oyun aldım No man's world die.. Oyunu kurdum directx yukledim crack hallettim oyuna tıklıorum tam acarken ekran simsiyah oluyor out of frequency dio sora 20 saniyede ekran kapanıyor ne yapmam lasım ?[hline]BabacumMostors, 09 August 2003 15:39 tarihinde demiş ki: ne demis aceb ?
kız ayarlamaya niyetli arkadaşlar...

hiç durmayın bugünden dershanein kapısına yaldırın zaten kızlarda sizi bekliyorlardı "gelselerde versek" diye...

yok ulan öyle şey adam gibi oturup çalışın

Sosyal ağlarda paylaş

zannedersem oyunun görüntü frekansı default olarak senin ekran kartının desteklemediği bi değere göre ayarlanmış. onu düzeltmen gerekiyo. dışardan grafik opsiyonlarına müdahale edebilirsen bi şekilde (ya kendi programıyla ya da .cfg tadındaki dosyalardan elle) sorunu giderebilirsin...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

oyle bi yer bulamadım .cfg'li dosya da bulamadım onun dısında readme'sinde 16 bit'te calıstırın demisti. 16 bit 800*600 ve 1024'luk cozunurlukte denedim nasip olmadı napiim ki simdi ?[hline]BabacumMostors, 09 August 2003 15:39 tarihinde demiş ki: ne demis aceb ?

hiç durmayın bugünden dershanein kapısına yaldırın zaten kızlarda sizi bekliyorlardı "gelselerde versek" diye...

Sosyal ağlarda paylaş

monitörünle ilgili sanırım. anladığım kadarıyla oyun default olarak monitörünün desteklediği refresh rate'den yüksek bir refresh rate kullanmayı deniyor.

çalıştırabildiğin en düşük çözünürlükte çalıştırmayı dene bence. 800x600 denemişsin, 640x480 varsa bir de onu dene. monitörler yüksek çözünürlüğe çıktıkça daha düşük refresh rate desteklemeye başlarlar.

yukarda yazıldığı gibi dışardan bir config ile refresh rate'i değiştirebilirsin belki (hertz birimli).[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

beyler sorun driver version'dan kaynaklanıomus cozdum ... Tesekkur ederim .[hline]BabacumMostors, 09 August 2003 15:39 tarihinde demiş ki: ne demis aceb ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...