Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bad Boys 2

arcane

Öne çıkan mesajlar

2 saat 25 dakika civarı süren eziyet
02:05 ten itibaren sonuna kadar güzel ama onun dışında acaip sıkıcı ve boş bir film[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri.
::arcane ::::::::hp:hss::::::::1::::::::2::::::::3::::::::

I really tried,I did my time!
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
pazartesi aksami bakirkoy avsarda dnr ozel gosterimi vardi. biz bilmiyoduk bunu benim gazimla 3 kisi gittik bi bakhtik bad boys ozel gosterim. ozel gosterim ya bi anlik gaza gelme ile dnr a kosup 2 tane film kaptik ve biletimize kavustuk(normalde 20 milyona 2 kisilik bilet veriyolardi biz 4kisilik aldik aclik rulaz :) ) gittik bir 2sahnede koptuk sadece onun disinda geyik bi filmdi *sacmalama mode on* :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaReeM, 03 October 2003 01:24 tarihinde demiş ki:
Afişinden ne kadar boktan olduğu belli. Gidenleri kınıyorum.
:)[hline]Korkmamalıyım, korku akıl katilidir...

KaReeM senin tarafından kınanmış olmak beni bayağı yıprattı eğer önerdiğin bir film varsa ona 3 kere gidip kendimi affettirmek isterim...

Dvd de izledim,bir başyapıt beklemiyordum zaten beklentilerimi karşıladı benim

P.S:Herşeyi edebiyle yapmak lazım eleştiriyi bile...
Sosyal ağlarda paylaş

amma moda oldu bu "ikili" filmleri de bu aralar.. Men in Black'inden tut da, Showtime'a kadar.. bi de martin lawrence'ın da geçenlerde gösterime girmiş bi filmi vardı hatırlamıyorum adını.. 2 fast 2 furious da da tema oydu.. çok çabuk moda oluyor böyle şeyler de..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...