Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anathema Radiohead Ayarında

Adiemus

Öne çıkan mesajlar

Onları yaladım, yuttum ezberledim zaten başka lazım.
Gerçi ben grup sormuştum ama bunlar da tek başlarına grup olabilecek seviyedeler değil mi ?
[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal

[Bu mesaj Adiemus tarafından 05 October 2003 15:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet pey aynı ayar sayılmazlar. Ama 5-6 yıl önceki albümlerinde hemen hemen aynıydılar diyebiliriz. Radiohead giderek daha karmaşık bir hal aldı, belki de yeni bir tarz yarattı diyebiliriz. Anathemanın da yeni albümlerinin kötü olduğundan söz ediliyor genelde ama onlar da aynı şeyi yapmıyolar artık belki biraz daha karamsar şarkılar yapar hale geldiler ve aynı albümdeki bi parçası ile diğer parçası arasında dağlar kadar fark olabiliyor. İkisini de beğeniyorum ve uzun süredir dinliyorum, o zaman ayrı ayrı onların ayarlarında diyelim.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

Tür değil tarzlarını kastetmiştim zaten ama belirtmemişim.
Solonorun dediği grubun bi şarkısını dinledim fena değil gibi ama çok düz geldi bana ?[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...