Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[GuildHall] SWG-DL:Tanışalım.

Levent

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaslar tüm Dark Legion uyeleri , bu topici acma sebebim giderek kalabalıklasan PA mızda ne mesleklere sahip insanlar bulunuyor ne yapıyorlar ve bunlar kimler .. Yani kısaca tanışmak.

Ben Enaxa Wise Dark Legion kurucu üyelerindenim meslegim Mimarlıktı ve Mastertım , gecmis zaman kullanıyorum cunku oyunu bırakmak zorunda kaldım su anda oyunda karsılasıcagınız Enaxa Wise ben degilim benim yerime oyniyan bir arkadas.
Star wars evreninde hayatım genelde Naboo-Theedde gecmiştir kendimi mimarlıga adamış cılgınlar gibi calısıyordum ama bu kadar cok sürekli calısmanın sakıncalarını yaşım ilerledikce ve bir sabah uyandıgımda sacımda tek bir siyah tel bile kalmadıgında farkettim ve kısa zaman icinde emekliye ayrılıp bana ihtiyacı olanlarla uzaktan yardıme etme yolunu sectim.
Benim kısa hikayem budur ya sizin ?[hline]Eclipse - ' Belki Bir Gun Yeniden '
Memleket : Naboo-Theed
Sosyal ağlarda paylaş

enaxa süper bir başlangıç yapmış. Ben Sgecca eclipse serverdayım ve spy network üyesi ayrıca da yeni gelenler için eğitimciyim. Şu anki mesleğim smuggler ama yakında onu bırakıp commando ve creature handler olmayı düşünüyorum ve bir de medic. yani çok işim var daha....

bu arada wookiee yim ve çok çabuk sinirlenirim.....[hline]Sgecca-Wookiee-Smuggler
Spy Network-Instructor
Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

Eaglef Ifock..

Kurucu üyelerdenim,Enaxa beni uzun zaman önce Theed'e çağırmıştı o zamandır Theed'deyim.Önceden Rifleman/Squad Leader gibi bir hata yaptıysam da şimdi BH olarak hayatımı sürdürüyorum.Bu yüzden sabit bir yerde bulunmam,galaksinin herhangi bir yerinde olabilirim.

Long Live the Empire,Long Live the Dark Legion!

(PS: Imparatorluğu Palpatine ve Darth Vader gibi 2 korkağın yönetmesine tamamen karşıyım)[hline]Eaglef Ifock of Eclipse,Dark Legion
Sosyal ağlarda paylaş

Muhendis A'ab creature handler ve pistoleer'im. Zamanında armorsmithinden tailoruna, musicianindan bh heves etmis olmam ragmen sonunda dogru yolu buldum. Yemegi ve dans etmeyi seven (cokda basariliyimdir hani) hafif sisman bi twi'lekim. Jabba'nın imparatorluk icindeki ajanıyım.[hline]Muhendis A'ab Novice Pistoleer,Novice CH at Eclipse
Wolith Wannabe Commando at Ahazi
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar,

Devvo Ki'yyst... Bothan'ım ve Spy network üyesiyim. Şu an master ranger ve master creature handler yolunda adım adım ilerliyorum. Ranger olmaya oyunu almadan karar vermiştim ama saolsun konuştuğum arkadaşlar beni caydırmışlardı. Yeni yapılan değişikliklerle rangerlık tekrar cazibesini kazandı ve bounty hunterlıktan dönerek ranger&ch oldum. Master Ranger olmama bir kutu kaldı. :) CH olmaya da Mühendis'in yaptıklarını görerek gaza geldim... Ama çok zevkli olduğunu belirtmem lazım. Özellikle petlerim (Anubis, Set, Thoth ve Bes) savaş alanında yaratıkları keserken ben de gayet "peace" modda ölü hayvanları harvestliyorum. Böylelikle hem xp hem de para kazanıyorum. :-)

Bu arada ben bile ne olacağıma karar vermişken smuggler olmaktan vazgeçip commando & ch olmaya karar verdiği için, Sgecca'yı tebrik ediyorum... :D[hline]Devvo Ki'yyst, Novice Ranger,Novice Creature Handler, Eclipse

[Bu mesaj DA2019 tarafından 15 September 2003 17:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Viru Jani-Tiran BH yim sabit olarak takildigim biryer yok bir oraya bir buraya geçiyor.Ecl. serverinda Imparatorluğa baş koymuşum.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl
Sosyal ağlarda paylaş

Cok garip neden bu kadar az kişi ? DL de 40 kişi civarı üye olmalı bunların sadece 5 tanesimi paticik forumlarına giriyor ?! arkadaslar bu Guild forumunu biz istedik bize bir şans olarak verilen bu forumun geri alınmasıda yapılması kadar kolay , ayrıca DL icinde bu kadar umursamaz insanlar varsa eger ben Pa kurucusu olarak yuzumun kızarmasını nasıl engellerim ki yada dier kurucu arkadaslar Madturk ve Eaglef (codmaster)?![hline]Eclipse - ' Belki Bir Gun Yeniden '
Memleket : Naboo-Theed
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...