Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kadıköye Takılanlar

Demon_of_Hell

Öne çıkan mesajlar

said:
jankis, 20 August 2003 01:18 tarihinde demiş ki:
bugün ilk defa tek büfe'de yedim
2 milyona tıkabasa
süper tam bi öğrenci büfesi
sadece takılan tiplere taktık
yarım saat falan oturduk etrafımıza oturmayan garip insan kalmadı
neyse güzel gitmeyen tavsiye

tek tekkk[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)

çok çok pis bir yer, eskiden yerdim artık yemiyorum. (liseliyken yerdim heh)[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

şöhretlere kıl oldum artık yemiyorum orda
adamlara her para verişimde yukarı kaldırıp kontrol ediyolardı
ve ben buna sinir oluyordum.sanki sahte para verecem.bende onların verdiği demir paraları kaldırıp dikkatle bakıyordum adamlar sinirleniyordu heheh
sonra annem kadıköye gidiyordu şöhretlerden çılgın al dedim o da şöhretlerden 5 milyon para üstünü almış. ve o 5 milyon sahte çıktı.sonra gitti geri vermeye tartışmışlar ama sonra almış parayı annem.
yani artık bunlardan almayın artık güzel yapamıyolar hem heheh
ilk söyledime bakmayın siz hihihih
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jankis, 20 August 2003 01:18 tarihinde demiş ki:
...
süper tam bi öğrenci büfesi
sadece takılan tiplere taktık
yarım saat falan oturduk etrafımıza oturmayan garip insan kalmadı
....

Alternatif ve punk tiplerse zaten orası öyle tipler sayesinde hala açık Tek Büfe'nin bir havası vardır oraya gisipte hissetmeyen yoktur hatta parası olmayan garibanlara tek sigarada satar ben kullanmam ama gidip alır içersiniz tatmin olursunuz bazı şeyler arada soğuk oluyo abi ısıt bi falan deyin yaparlar bu arada limonu (limonata :-D ) ile ünlüdür biraz[hline]SatanJager[RE]

RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)
http://diablokiller.cjb.net/
ICQ# : 38811823
http://diablokiller.cjb.net/
Sosyal ağlarda paylaş

bar lar konusunda hiç bir şey sdöyleyemiyorum
internet cafe olarak orange
nargile olarak Lydia yı şiddetle tavsiye ederim
yemek konusunda da yakın bir tarihte geniş bir keşif yapmayı planlıyorum ama şimdilik bir yerler söyleyemicem eskiden Kristal büfeye takılırdık ama aslında hiç de güzel bir yer olmadığını fark ettim[hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
kadıköyde takılabileceğiniz en iyi yerlerden birisi de ( tabi bana göre ) moda sahilindeki kayalıklar. alternatif olarak KAL ın hemen aşağısında biraz sağda kalan bir park var
sota bir yer mekan olarak iyi yani
yanlış anlamayın burda dükkan büfe gibi bir yer yok
2 şişe biranızı ve ( genelde sakızdan alınan ) yarım ekmek kaşar salamınızı aldıktan sonra gidip yemeniz için ideal.[hline]If only I could breathe to see the sun of May...
Sosyal ağlarda paylaş

ya ucuz tıka basa doyuran bir yer olmasına rağmen patsos, ben 4 mil hesapla çıkıyorum (66 kiloyum) no comment..
yemek sadece patsosta yarim 2. bir yere ühtiyaç duymadım şu ana kadar..
Netcafe trip yada cafenete gideriz bizim tayfa olark..
Sis güzel nargile olrk..

3 senelik KaLLı olucam kadıköy kültürüne bak cık cık cık...[hline]Bonecrusher, 14 September 2003 03:10 tarihinde demiş ki:
Ha arada pizzalar da uçussun da biz de karnımızı doyuralım, di mi ama?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 05 August 2003 02:17 tarihinde demiş ki:
şöhretler baho falan boş
final dersanesinin karşısındaki dürümcü iyidir
yerini nasıl tarif edeceğimi bilemediğim sultan ahmet köftecisi vardır selim usta çılgındır
sabahın köründe (6-7) atom a gidilebilir
sofram da pide yenir
borsam da lahmacun
meydan da döner[hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.

ehehe Arci ist' e gelince yemek yemeye senle takılıyım Kadıköyde :D[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Delikanlı deler geçer(!)[Kısa Zamanlı imza uzatması]
XTR TEST ViDYOSU:Click
Sosyal ağlarda paylaş

şöhretler, tek büfe (bi gün dövecem adamı; yiyeceği verir vermez "ücretleri alalım" diyor..kaçıcaz sanki..), dadaş pilav(zam geldi ama şu kombinasyon halem geçerli..*dadaş pilav+ayran, üzerine acı turşu suyu, üzerine de "ekmek kadayıfı at sütiş")[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...