Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metallica Konseri

Necroshine

Öne çıkan mesajlar

Dün kü konser mükemmeldi offof bi Türkiyeye gelseler başka ne isterim
mail bombardımanı yapıp çağırsak mı acaba
Dünkü Konserin Playlisti:
-Blackened
-No Remose
-Harvester of Sorrow
-Sanitarium
-For Whom The Bell Tolls
-Frantic
-The Thing That Should Not Be
-St.Anger
-Seek&Destroy
-One
-Battery
-Master of Puppets
-Nothing Else Matters
-Enter Sandman
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dom, 09 June 2003 16:28 tarihinde demiş ki:
gruba aldıkları half-orc'un performansı baya güzeldi, baya uyum sağlamışlar.

:) bir adam bu kadar iyi analiz edilip ad bulunur. tebrikler.[hline]Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuklûk agh buzum-ishi krimpatul.
Wisdom is only possessed by learning.../Elminster
[b]Icq
Sosyal ağlarda paylaş

James ikidebir detone oldu durdu. Son 6 yıldır detone olup duruyor zaten. Ondan başka bişey beklemiyorum.

Kirk ün performans çok iyiydi. Larsda öyle.

half orc iyi güzel eleman, ama halkı coşturan kişi jason olurdu hep. Soğuk bi konserdi dünkü.

[Bu mesaj Dariel tarafından 09 June 2003 18:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

almanlar anlamadı ki james in dediklerini

james şaka olsun die seek&destroy da sessiz olun dedi sora searchiiiing dedi bütün salon normal seek&destroy die yırtınır herifler sessiz kaldı gerçekten :P
ama çok güzeldi konser hiç gözümü kırpmadan izledim nerdeyse bi ara altıma yapçaktım :P[hline]DarQeR, 3 June 2003 18:20 tarihinde demiş ki:
delikanlı adamın t..saklari aynı hizada olur
Sosyal ağlarda paylaş

o orangutan bascı zaten grupa değişik bir hava katmış, genelde öyle hoplayıp zıplayan şebeklik yapan basçılar limp bizkit'vari gruplarda oluyor.

metallica'da herkes böyle cool cool (?) çalarken, bi bakıyosunuz adam 1001 şebeklik yapıyor.[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

bende tav oldum ya harbı yere yatmalar hele bı su ıcısı vardı resmen sekıl yaptı adam ya dıkkat ettıysenız kamaremanlarda fazla gostermedı butun bas gercekten metallıcayı baska bır hava burundurmus[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben 10 seneyi aşkındır dinlerim metalika
ve düşünüyorum ki dünkü konser bir metalika konserine göre
kepazelikti , bilmiyorum öyle canım sıkkınken izlediğimden mi müzik zevkim çok değiştiğinden mi , yoksa sizmi konserde bi sürü insan bi kaç güzel şarkı görünce tav oluyosunuz bilemicem
yannız şunu dicem o şebek oğlu şebek gitmemiş oraya
güzel çalio olabilir ama olmamış[hline]Beni ,paso paticik gezerken gören bi arkadaş dedi ki ;
Paticiğin sahibinin kızı warmı ? versinler sana
bende dedimki ;
lan imzaya quote'li bişiler koyulmuyo yoksa yazardım bunu haha
Sosyal ağlarda paylaş

Ortangutan dediğiniz eleman Ozzy nin eski basçısı, Bisküvit le tarz bakımından alakası yok bildigim kadarıyla. O herifin yengeç yürüyüşü yapması meşhurmuş zaten.
James de 80 li yıllardan beri hoplar zıplar, zillere tekme savurur vs vs vs... Tavır bakımından bi kusur yok ama adamdan geçmiş diyim sadece. Mop da ağlıycak gibi oldu adam. Adamlara hak vermiyor değilim. 20 yıldır aynı şarkıları söylüyorlar her yıl, yüzlerce defa. Ben sıkıldım onlar nasıl sıkıldı kim bilir.

Konsere bereyle çıkmak falan. Oda kelini saklamak için heralde...

[Bu mesaj Dariel tarafından 09 June 2003 20:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

zhuah :)) metallica biraz çağa ayak uydurmuş fena da olmamış ama bazılarımız yerinde sayıyor :) biri de demiş ben dinlemekten sıkıldım o adamlar sürekli aynı şeyleri çalmaktan kimbilir ne kadar sıkılmışlardır diye işte, tabi deri pantolon un havası başka :P[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben metallica dinlemiyeli yillar oluyodu ama yine de heyecanlanmadan edemedim dunku konserde cidden iyi sarki secmislerdi bence, kesin videosu biseyi cikar zaten mtv destekli best of gibi biseydi. yeni basci magara adamina benziyo bence ve anlamadim o adam bacaklari o kadar acik hafif egilik pozisyonunda o gitari rahat rahat caliyo olamaz insanin deli gibi bacaklari agrir yaaa anlamadim cidden
james de rehab'dan sonra baya bi kilo almis ama olsun
ben yine de seviyorum onu.
canim, bi de bi yerde sebeklik yapti ya, my name is james, this is kirk falan diye.. ayyy dedim. sirin adam yani insana sevemeden edemiyo.
butun sarki sozlerini gereksiz bi sekilde hatirliyodum hala ona da sasirdim, beynimi gereksiz seylerden arindirmam gerekiyo
ben turkiyedeki ikinci konsere gitmistim kesinlikle ondan daha guzeldi. bi arkadas jamesin detone oldugunu yazmis, dogrudur, olsun ama herkes oluyo bisey olmaz o kadarciktan guzel sonucta adamin sesi
uff neyse james askim kabarmis benim yine, gecer bi kac gune.
bi de dinlemiyorum metallica yani yillardir, dinlesem neler olucak
aa cok konustum yeter
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...