Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DPSADIN

Astral

Öne çıkan mesajlar

Phlox ,matematik ve akıl mantık ile bir saniye oturup bakrasak

expose weakness+imp hunters markla battle shoutun karşılaştırılmasının sacma olduğunu görürsün

level 70 ekipman toplamıs bir survival hunter exp wekaness+imp hunters markla battle shouttan daha fazla bonus sağlar,o kadar.

ayrıca survival hunterın bu buffları battle shout gibi sadecep artiyle sınırlı değil,bütün raide etklili,hatta raidi bırak,o hedefe vuran herkese bonus veriyor

ha kim daha cok damage ypaar? bunu tartısmak cok saçma,hatta saçma ötesi,çünkü ben hayır diyeceğim,sen evet diyeceksin,hiç biyere gitmez,orası karakterle bağlı,hutnerın jkötüyse,mtnizde hunterdan fazla damage koyar.

hehe

[ Mesaj 16 Haziran 2007, Cumartesi - 20:26 tarihinde, DoGMeaT tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

raid demiyoruz ki biz gruptaki roguedan bahsediyoruz.

imp hunter's mark 110 ap
expose weakness hunterın agilitysinin 25%i

1k agility desen 360 ap ediyor toplam

benim battleshoutum 382 ap veriyor :)

hangi class daha çok dps yapar tartışılır tabi bu tartışma da bitmez. ama emin ol hunterlarımız kötü değil :) son magtheridonda 2. sıradaki hunterımız 1120 dps yaptı mesela
Sosyal ağlarda paylaş

tbc öncesi derken, dps warriorların gearı tavana vurmuşken demek istiyo sparkcaster.yoksa tbc ile birşey değişmedi. warrior oyunda gearla en iyi scale olan class. gear geliştikçe yine 1. sıraya oynarlar çok rahat ki şu anki halimle bile windfury ile ilk3üm her zaman :)

[ Mesaj 16 Haziran 2007, Cumartesi - 23:44 tarihinde, Phlox tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 16 Haziran 2007, Cumartesi - 20:24 tarihinde demis ki:
ha kim daha cok damage ypaar? bunu tartısmak cok saçma,hatta saçma ötesi,çünkü ben hayır diyeceğim,sen evet diyeceksin,hiç biyere gitmez,orası karakterle bağlı,hutnerın jkötüyse,mtnizde hunterdan fazla damage koyar.

[ Mesaj 16 Haziran 2007, Cumartesi - 20:26 tarihinde, DoGMeaT tarafından güncellenmiştir ]

abi çok güzel bi yorum olmuş bu.
Sosyal ağlarda paylaş

benim kastim tek targetti.. normal bi 5men veya raidte.o konuda haklisin sacma sapan bosslar var yok bişi yapinca vulnerable gelen falan fistik.ornek olarak warlocklarin karazhandaki en sevdikleri boss Illhoof olsa gerek =) o vakit zaten tartismanin bi manasi yok ama normal bir duzende vede combatta olacak olandir benim dedigim.yoksa dmeter neden tutalim ? =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...