Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sabah Ezanında Sonra Bile Uyanık Olanlar Topiki

Passanger

Öne çıkan mesajlar

bir macerea daha başlıor...

bahçede oturuorum etrafımda vız vız envayi çesit böcek, çitlerin ötesinden delice havlayıp koşan köpekler geçio, nadir araba sesi. korkuorum. birazdan sıcak ekmekte gelir onu bekliorum =( daha çimler sulancak. :(

[ Mesaj 20 Haziran 2007, Çarşamba - 04:53 tarihinde, Osso tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ezanı az evvel kadife sesli müezzinimden dinledim.

final zamanı çok romantik oluyor.

müezzinimin su gibin sesi, ben ve köpek sesleri.

bu zamana final koyanlar utansın.

yarın caminin kapısına gül bırakıcam müezzinim için.

KAPINAAAĞ KIRMIZIIIĞ BİR GÜL BIRAAAAKTIIIĞM. not yazıcam bir de: "BERABER MUHALLEBİCİDE EZAN OKUYALIM MI ÖĞLEN 2DE???İKİNDİYİ OKU ÖYLE GEL:))))))9999"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ya sizin caminin müezzini bu forumda yazıyorsa? Duygularıyla boş yere oynamış olmaz mısın? He heeeee!!!

negzel, kavuşmamız yakın olur. afsdaf.

ben ciddiyim ilişkimde nikahıma alıcam müezzini.

allam neden sabahın 5inde makro çalışırken makro makro saçmalamak zorundayım. neden ben.
Sosyal ağlarda paylaş

wow un meyitınsından sora gelen apdeyti yüklerken bahçede çayımı yudumluyordum bir yandan da apdeyti bekliyordum bir anda yanımdaki ağaçtan beyaz bi kedi düşmesi ile birlikte resmen altıma sıçıodum o da yetmediği gibi daha önceden çalılıklarda saklanan siyah kedinin ortaya çıkıp kavga etmesiyle 2. sokumu yaşadım bi andan düşünüorum siyah beyaz iyilik köütülük bu bi işaretmi yada yazıktır deyip ayırmaya kalksam bana mı dalarlar çayımı içiyorum ne yapsam bilemiorm hepinize iyi sabahlar diliyorum...

edit1: s altında nokttalı olan seyler bazen cıkmıo bndede yumusak g gibi unuttum onu editledim

edit2: lan beyaz gene geldi tip tip bakıo bana pissst diom gitmio sıcak ekmeğimi çayıma banıp versem beni bırakır mı ?

edit3: hava hafif aydınlanınca çimleri suladım güzel bi toprak kokusu sardı etrafı kuşlar su koku rahatladım herkeze tavsiye ederim. sahil kenarında yürüsemmi biraz hem güneş doğuyo. düşündümde güneş denize paralel doğuyo paralel bakıo burda hıç bu güzellii yok olsun genede güzel.

[ Mesaj 20 Haziran 2007, Çarşamba - 05:48 tarihinde, Osso tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...