Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ICQ kullanmak için nedenler: NedenICQ.com

Brigand

Öne çıkan mesajlar

bende icq yu desteklerim tabi, guzel programdi senelerce kullandik, msn de oldukca zayif bir uygulama.

yandan cakma sistemler gelistire gelistire ilerliyor emin adimlarla, zaten privacy sifir - "penceremi niye kapadin mesaj attiktan sonra" gibi abes seyler geliyor arada alip yeni sadece mesaj alip vermeye yarayan client bulasi geliyor insanin.

fakat icq'nun turkiyedeki cagi gecti gibi geliyor bana, cok buyuk bir kesim su anda msnde, kafalarina silah dayamadikca da gecmezler icq'ya. gecmeleri icin bir sebep yok, zaten rahat hissediyorlar kendilerini, msn oldukca yetiyor onlara. ICQ'yu biraktigim zamanlarda contact'in ustune tikladigimda 234234 tane itemli garip garip alt menulu seyler geliyordu. biktirici, zerre kadar da kullanici dostu degil.

msn cok basit.
bir de privacy iyi olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ICQ'yu denemek bile hata şu saatte. Firefox'tan tut explorer.exe'ye kadar her yere bulaştırıyor kendini.

Okumadan yüklersen öyle olur. Adamlar bulaştırmıyor, sadece default search engine'nin search.icq.com yapıyor ki o da zaten google destekli bi arama sistemi. Sen yüklerken tıkları kaldırmıyorsan, okumadan next next diyorsan bu icq'nun suçu mu? Adamlar sana seçebilmen için seçenek koymuşlar. Ve faydalı olabileceğini düşündükleri için default tıklı geliyor, ama istemezsen tıkı kaldırırsın. Senin bu yaptığın da dediğin de kara cahilliğe giriyor.

Ulan herkes laf atıp duruyor, bitane adam gibi sorun bulabilen yok. Anca b.k atarız zaten biz güzel şeylere. Sabit fikirli gençlik.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaşasın icq süper bir şey, çok yaratıcı numaraları olduğundan nick saçma olmuyor, hatırlaması da çok kolay, geçen gün 3 kişiden ICQ numarası aldım hepsi aklımda hala, interfaceleri de çok kolay, kayıyor açılırken önemli olan o, yoksa deizayn mizayn beni sallamaz.

Zaten önemli oılan özellikleri, mesela Güney Kore'de bi tane telekominikasyon şirketi buldum, konuşma ücretleri çok ucuz GPRS de bedava, bissürü güzel özelliği var, Türkiye'den Turkcell'i ve Avea'yı arayamıyosun ama olsun.

Neyse ben de mod_rewrite kasıp sayfa uzantılarını o telekomünükasyon şirketinin adına çevireceğim web sayfaları yapayım bari.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...