Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Domain name /Alan Adı sorusu

DISintegrated

Öne çıkan mesajlar

Yerli firmalar elbette güvenilir

http://www.turkticaret.net : burda 10 a yakın domain imi barındırıyorum çok güvenilir.Adından dolayı biraz itici gelebilir ama çok kaliteli hizmet veriyorlar üstelik online herşey
Domainleri bi kontorl paneli var hepsi orda duruyor tüm dnsleri vs değiştirebiliyosun bilgilerini fln
fakat hosting de kötü turk ticaret onu diyim[hline]Freeware.WeB.Tr
IpAdresimNe.Com
Matrix Code System
Komiter Gosudarstvennoi Bezopasnosti
Sosyal ağlarda paylaş

www.profocio.net

Benim firmam, 1-2 gün içinde açılıyoruz.
Domain kayıtlarını OnlineNic üzerinden gerçekleştiriyoruz. Tüm domainlerde, direk onlinenic üzerinden kontrol paneli veriyoruz. Domain ile ilgili tüm bilgilerinizi istediğiniz zaman onlinenic in kontrol panelinden değiştirebiliyorsunuz.

Domain kayıt ücreti 9$.
Eğer sitenin açılmasını beklemek istemeyip hemen almak istersen, yada herhangibir sorun varsa [email protected] adresine email atabilirsin..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada, turkticaret bu sektörde köklü bir firma. Ancak hosting paketlerinde sınırsız alan ve bandwidth i aynı anda sunduklarını söylüyorlar. Pratikte bu ne yazık ki imkansız. Bu yüzden de çok fazla tepki alıyorlar. Bu arada datacenter ları çok geniş. Pekçok makineleri var.

Domain kayıtta kullandıkları sistem, benim kullandığım sistemle aynı. OnlineNic in resellerı onlar da benim gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Elbetteki www.ekohost.net.

Bu tür Domain/Hosting olaylarında Canlı Destek önemli bir etkendir. Ayrıca firmanın, güvenilir ve bir ofisi olması da, istediğin anda gidip yüz yüze görüşebileceğin yetkili birilerinin olması demektir.. Hem Domain için, hem başka işler için.

Eno : mck.[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
Ethernass Sys. Adm., Sys. Security Prv., Ethernass Rsp.
www.ekohost.net
]www.ekohost.net
Sosyal ağlarda paylaş

bende karegen.com kullanıyorum şu gün şu saatte bişey olucak gibisinden bildirimleri yapıyolar
ya bu siteye niye giremiyorum diye birşey olmuyo olduğu zamanda önceden bildirilmiş oluyo.

Ayrıca her türlü desteği weriyolar örneğin ibr durum olmuştu birisi emailimden şifremi istemişti ip sini rica ettim söylediler ayrıca şu gün şu saatte şöyle bir talebide olmuş o kişinin gibisinden ayrıntlı bir dökümde werdiler
Yaşasın karegen :p[hline] V ò d à n
Sosyal ağlarda paylaş

Eh Karegen.com hakkında bir şey söylerdim ama, şimdi söylemeyim, sonra Karegen.com 'un yöneticileri ile papaz olmayalım.

Tüm hosting firmaları kardeş kardeş geçinsin böylelikle :)[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
Ethernass Sys. Adm., Sys. Security Prv., Ethernass Rsp.
www.ekohost.net
]www.ekohost.net
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...