Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fb vs Malatyaspor..

Blackeagle

Öne çıkan mesajlar

1.dakika da rebrov'un güzel golüyle öne geçti fener ancak malatya bi kişi eksik olmasına rağmen çok baskısını göremedim..rebrov iyi güzel de vladimir'i çok tutmadı gözüm...Hadi malatya kestaneyi sen de çiz.. :)[hline]Beşiktaşlı olmak bir ölüm kalım meselesi değildir,çünkü çok daha önemlidir..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Simofle, 28 Şubat 2003 21:50 tarihinde demiş ki:
Sen hastasın ya,komplekslısın valla.Yazık.Bundan sonra sana bır tek cevap vermıcem.Zavallı ınsan.[hline]Simofle

[b]O 55 bin sosisliden biri

-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Acaba kim o zavallı insan?Sen gururuna yenik düşüp egonu tatmin etmek için yine cevap verirsin merak etme..Zaten anladığım kadarıyla olay çıkarma ve saçmalıklar yapmakta sabıkalıymışsın..Bana sataşma istersen..Bu forumları da kendini tatmin için kullanma bence..fener maçını yine neye getirdin..Aferim valla sana..[hline]Beşiktaşlı olmak bir ölüm kalım meselesi değildir,çünkü çok daha önemlidir..
Sosyal ağlarda paylaş

Kestaneyi efsane anlamında söylemiştim yanlış anlaşıldı..zaten böyle kelimeleri kullanan biri diilim,deiştirmeye çalıştım ama yazıldıktan 30 dak içinde deişebilir dio du,kusura bakmayın fenerliler..ve diğerleri tabi..[hline]Beşiktaşlı olmak bir ölüm kalım meselesi değildir,çünkü çok daha önemlidir..
Sosyal ağlarda paylaş

gelip burda kestaneyi cizdirdi kim derse desin hangi takimli olursa olsun tepki gorur,ki ozur dilemis artik olayi buyutmenin bir alemi yok.

ayrica ben burdaki cogu besiktaslilarla dostum hepimiz kardesiz paticik ortaminda yeni gelenlere duyurulur :)
burda boyle tartisma ciktigina bakmayin konu futbol olunca oluyor.

zaten konusulanlarin olayla alakasi yok fenerbahce-malatya maci rebrov ve yusuf'un golleriyle 2-0 fenerbahce lehine sonuclandi.

[Bu mesaj -Apex- tarafından 28 Şubat 2003 22:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Apex-, 28 Şubat 2003 23:00 tarihinde demiş ki:
itiraz sev ya da sevme ''kestaneyi cizdirin'' gibi birsey dersen itirazda edilir uyarida gelir.
Cezaya itirazı sevmem dedim,kendim için dedim herşeyi yannış anlıyosunuz,çıldırınca ben çıldırmış oluyorum!!!![hline]Beşiktaşlı olmak bir ölüm kalım meselesi değildir,çünkü çok daha önemlidir..
Sosyal ağlarda paylaş

cezaya itiraz sevmem demedin,itiraz sevmem dedin.yanlis anlasildigini dusunuyorsan daha aciklayici olmalisin.

kimse sana git demedi,kimsede demez.

sakin ol cok cabuk tepki veriyorsun konusup anlasmaya calisiyoruz.

sana karsi bir kastim yok,sadece cevap yaziyorum haberin olsun buda dort :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Simofle, 28 Şubat 2003 21:50 tarihinde demiş ki:
Sen hastasın ya,komplekslısın valla.Yazık.Bundan sonra sana bır tek cevap vermıcem.Zavallı ınsan.[hline]Simofle

[b]O 55 bin sosisliden biri

-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-

Nasıl,kendi takımına bir laf gelince canın yandı galiba...[hline]A pump like orgasm.-Arnold Schwarzenegger
Sosyal ağlarda paylaş

fener cok kotu oynadi,malatya 8 kisi kaldi.

1. dakikada rebrov ve 78. dakikada yusuf'un golleriyle fenerbahce maci kazandi.galataray maci oncesi iyi sinyaller vermedik ama rakip galatasaray olunca o mac hakkinda bir yorum yapmak yanlis olur.

konu budur,burdan devam edilmesi uygundur,tamamdir,o kadar.
:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...