Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik izmirde buluştu en sonunda ( ama eno gelmedi :p)

metboy

Öne çıkan mesajlar

eet en sonunda buluşmuş bulunmaktayız. eve şimdi geldim threadi açaym bari dedim. böle eğlendik fln. tanışma faslıydı bu şimdilik :)

malesef fotoğraf koyamıorum çünki pili bitti tam çekçekken :D sora gittik pil aldım çalışmadı fln (gıcık)

eno da gelmedi ne güzel :)
bu arada duyduğuma göre eno ist. te 23 kişiyi daha ekmiş :)
8+23 = 31 .

neyse sora yazarız yine :)[hline]Feel so good, I feel so fine
Love that little lady always on my mind
She gives me loving every night and day
Never gonna leave her, never going away
Sosyal ağlarda paylaş

İyi hoş söylüyorsunuz da.. Bu "ekme" diye tabir edilmez ki.. Diğer topic de olayı yazdım. Gelecektim de.. En son sharky ile konuştugumda balçovaya yeni gelmiş, bırakmıştım adamı. Su içmekteydim hatta :)

Sharky 45 dakka sonra dağalıcaz dedi. E benim burdan oraya gelmem de minimum bi 50 dakika... Yapabileceğim birşey yoktu yani. Yetişemedim...

Kısmet bidahaki sefere..[hline]Profocio Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

nefrden de ses seda çıkmadı. zaten bu metboy denen kişiliğin fotoğraf makinesinin pilini bitirip getirmesi hafif bi linç isteği uyandırmadı içimde değil:) üstüne üstlk eno da gelmeyince. pizza pizzaya gidildi. combo ve özel menüler yendi. sonra othranx'ın isteği üzerine bi acaba nete mi gitsek falan dedik. ama alsancakta netcafe olmayınca gitmedik daaldık. tabi bi aktivite sözü alarak:)[hline]They were all dead. The final gunshot was an exclamation mark to everything that had led to this point. I released my finger from the trigger, and then it was over
Her şey daha güzel forumlar için...
.:LevieMaxilackOnline:.
Sosyal ağlarda paylaş

bildiğim akdarıyla çesme yada kusadasında mı ne var
bu arada alsancakta internet cafe bulamadınız mı helal olsun
lan kıbrıs sehıtlerının ılerısınde lemanı gecınce sag tarafta 1. katta bı ınternet cafe var gayette guzel :)[hline]Death will come on wings of song,
A song of long and winding guile,
And in the end your end I wend,
And in the end, a harp will smile!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dantes, 28 September 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
bildiğim akdarıyla çesme yada kusadasında mı ne var
bu arada alsancakta internet cafe bulamadınız mı helal olsun
lan kıbrıs sehıtlerının ılerısınde lemanı gecınce sag tarafta 1. katta bı ınternet cafe var gayette guzel :)[hline]Death will come on wings of song,
A song of long and winding guile,
And in the end your end I wend,
And in the end, a harp will smile!

biz lemanı bile bulamadık ya:) metboy iletişim kitabevini gösterdi leman diye zaten:D[hline]They were all dead. The final gunshot was an exclamation mark to everything that had led to this point. I released my finger from the trigger, and then it was over
Her şey daha güzel forumlar için...
.:LevieMaxilackOnline:.
Sosyal ağlarda paylaş

ben diom eskiden ordaydı o cafe :D
bi de ben internet cafe biliodum 1-2 tane ama şimdi sizi götürüp onuda bulamazsak linç korkusu fln. yusuf :D
zaten 4 kişi gittik pasaporta kadar sayemde sora baktık vapur yok yine otobüse bindik :D[hline]Feel so good, I feel so fine
Love that little lady always on my mind
She gives me loving every night and day
Never gonna leave her, never going away
Sosyal ağlarda paylaş

evet günün sözü metboydan geldi ayrıca ;

gemini:sen sevgi yoluna gitmicekmiydin?
metboy:"ben sevgi yoluna ne gitcem, sevgi yolu bana gelsin!"

heyyt efektleri ile son buldu=)eehehehe[hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...