Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mutilate rogue

numberten

Öne çıkan mesajlar

adamantide sharpen stonelar, elixerler, sonra axemastery falan fıstık derken oluyo o kadar crit zor değil yanı

ha zaten karşılaştrırmak warriorla rogue statlarını pek manalı değil bence.

bide benım ap ucuk değil.

[ Mesaj 01 Haziran 2007, Cuma - 13:37 tarihinde, Cuce tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

full potion zart zurt'lar ile elde edilen bir cirit değerini, saf bir rogue'nin cirit'iyle karşılaştırıp, ''rogue'lerde peh'' modunda yorum yapmanın mantığı nedir ?

zaten bizler normal oyun esnasında %50 cirit ile geziyoruz değil mi ? yanımızda daima full group member'lar var, daima pot içiyoruz. işin enteresan tarafı kıyas alınan rogue'nin cirit'i süper.

şaka galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

cirit yapmak epic'liğe bakmıyor.
çok yeşil/mavi item var cirit veren.
%26.5 talent'den alınan %5 ile miydi peki ?
bakın, cirit'iniz safkan halde, talent yardımıyla %29-30--31 olabilir, gayet normaldir. ama pvp'de çoğu kimse sırf cirit için combat gittiğinden genelde problem yaşar, neyse bunlar ayrı konular. ama bilhassa %30-%35 arası için inanılmaz bir efor sarfetmek gerekiyor. bu aradaki %5 inanılmaz zor. hangimiz %34 cirite sahibiz ?

gerçi benim anlatmak istediğim çok başkaydı, neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır, alınmadım. ama mantıklı benzeşmeler değildi hepsi o. rogue ''cirit'' karakterdir, warrior'un cirit şansı, şansadır, rogue'nin kendi elindedir. senin %50 cirit chance'in olabilir, full buff vs. herneyse artık. ben zaten talentlerden, senin o kadar uğraşıp didindiğin şeyleri alıyorum.

şu anda armory cillop gibi bana bakıyor bu esnada.
açık ve net.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cuce üye § 01 Haziran 2007, Cuma - 13:36

adamantide sharpen stonelar, elixerler, sonra axemastery falan fıstık derken oluyo o kadar crit zor değil yanı

ha zaten karşılaştrırmak warriorla rogue statlarını pek manalı değil bence.

bide benım ap ucuk değil.

mesela

eğer coşup "lan bu adam ekndini gr@la sanıyo roguelarıda ezmiş" gazıyla cevap vermeseydin.

benım zaten o cirte ualşamın kolay olduğunu warrior ve rogue'u stat wise karşılaştırmanın mansız olduğunu düşündüğümü, kendimide lort sanmadığımı, yazdığım gibi ap'inde düşük olduğunu crit giyindiğim için okuyabilirdin.

armoryde acılmıyo hala

[ Mesaj 01 Haziran 2007, Cuma - 14:31 tarihinde, Cuce tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

1- coşmuş halde değilim.
2- söylemlerine karşı bir görüş ortaya atıldığında bunu ''coşmak'' olarak algılamanı ap'nin düşük olmasına bağlıyorum.

''bu rogueların staşrı cok cücük kalıyo ben üzülüyorum onlara.

1600 ap 34 crit falan ufak sayılar yahu hit rating iyiymiş ama''

ben bu forum'da çok yazmam ama, en çok okuyanlardan birisiyimdir, en azından ''çok okurum''. tartarım, öyle yazarım.

görüşüme karşı yazdığın entry, bu örneklediğim yazını aklamaz, benim asıl dikkat çekmek istediğim konu, senin warrior ile rogue değerlerini kıyaslaman değil.

''böyle stat'ları olan bir rogue'ye cücük muamelesi yapman''

yardımcı olayım;

http://www.mozilla.com/en-US/firefox/

adresinden firefox'u kurarsan cillop gibi armory'de gezebiliyorsun. çok güzel.

ap'ni artırmanı salık veririm.
Sosyal ağlarda paylaş

zayen firefox kullanıyorum merak etme

cucuk muamelesi yapmışta değilim komik buldum sana öle gelmesini,

ne yanı esprili konuşamıycakmıyız forumda?

kime sorsan öle bi amacım olmadığınıda söler zaten.

bir warrior o rakamlar düşük gelir rogue olsam kıl olurdum mesela bi warrior'ın benden yüksek crit rate'e sahip olmasına.

ama ben kım oluyorumki über ninja rogue'ları cücük görüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...