Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

-ACiL- Kirk yilin basi bir niyetlendik... :(

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

Edi peki osi yada diğer yerler nasıl kabul ediyor?

Amazondan alışveriş yaptım direk geldi hemen..
Osiden 3 ayrı CC girerek acc het-höt ettim gene oldu.

Şansımı deneyip,olmadı WUnion ile 15$ bayılıp alıcam...

Peki birde aklıma GÜMRÜK takıldı...

Gümrükte ne oluyor??? FEDEX Kargo ile gönderiliyormuş..Gelirmi kesin? İnternational Fedex Cargo dio ?[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Delikanlı deler geçer(!)[Kısa Zamanlı imza uzatması]
Sosyal ağlarda paylaş

yine yukarida dediim gibi amazon vs gibi buyuk sirketler disinda :)
ve de OSI'de de tabiki de amreika disindan binlerce insan var, ki yine uluslar arasi isleri fazla olmayan firmalarla yapamazsin demistim.

Ama western union'u herkes kabul eder amerika'da. Gumruk hakkinda bir bilgim yok ama sanirim gumruge tabi olmaz senin bisiklet ama emin deilim, adamlar hangi firmayla yolluyolarmis bisikleti, o firmaya tel edip sorman lazim
Sosyal ağlarda paylaş

aynen :)
tabi once adamlarin detaylarini ogrenmen gerekli, para kime gidecek (pay to the order of ... var ya o iste), bi de adres gerekiyo yanilmiyosam, bi de 15$ gibi bi ucret :) ama yine de butun bankalardan daha ucuz, ben burdaki universitelere basvururken turkiye'den okuz gibi para odemistik bu money orderlari yapi krediden falam yapacaz diye
Sosyal ağlarda paylaş

Wtf!
52 milyon mu? Abi çok pahalı yaw :(
15$ nere 52 M nere...

yapma gözünü seveyim 100$ lık good için 15$ bayılmaya razıydım ama, 52 M imkaansız yaf...

Paranın limitine göre olması gerek değil mi?[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

Halfmumi ben daha once boyle bir iste calismistim. Yurt disindan musterilerimiz olurdu, Cin, Rusya, Suudi Arabistan arar Isim ile adresi kontrol ederdim. Eger tutarsa hesaba charge edip mali gonderirdik. Bunun sebebi ise kredi kartinin yabanci kisiler tarafindan kullanilmamasi. Dolayisi ile de arkadaslarin dedigi gibi kendi adin yerine annenin adini verirsen bir sorun olmadan siparisinin gerceklesmesi lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DamienThorne, 01 October 2003 01:49 tarihinde demiş ki:
Anladigim kadariyla kendi adina siparish verip , annenin adina olan bir karti kullanmissin.

Bencede sorun bu, bankan o kart numarası Halfmumi adına kayıtlı olmadığı için kabul etmemiştir ödemeyi.

Ayrıca genellikle net veya mail order yoluyla yapılan yurtdışı kredi kartı ödemelerinde s3ns3i'nin dediği gibi ek güvenlik önlemi olarak ekstre adresini ister bankalar. Annenin adıyla tekrar dene, sonra farklı yollara yönel bence de.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...
Sosyal ağlarda paylaş

Dear Customer:

You can try a different credit card or you can send a money order in US
dollars to ;
Performance Inc.
PO Box 1605
Crab Orchard WV 25827

eh... Halloldu hallolacak...

Birde diğer cardlarla deneyeyim.. Eywallah.. sorun çıkarsa yine,uplarım...[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

Aksesuar.. :)

"People who loves bikes..."

PowerBar® Performance Bar - 24 bar Box
» / [view item] TF0000352 $25.49 $25.49 Remove
- PowerBar® Performance Bar – 12 pack
» / CHO Incl.
- PowerBar® Performance Bar – 12 pack
» / LMN Incl.
1 Slime Liner-Set of 2
» / [view item] TF0000402 $11.98 $11.98 Remove
- One Slime Liner
»ATB / Incl.
- One Slime Liner
»ATB / Incl.
Brave Soldier Crash Pak
» / [view item] 20-0474A $9.99 $9.99 Remove
CamelBak.® HydroBak®
» / RED [view item]

eh bunlar :))

Birde; Kredi kartının Ekstresi varmış

ondan almadılar sanırım ):([hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

Dear Customer,

You have two shipping options available. The first is FedEx Air, this option incurs an approximate handling fee of $29.50, as well as an estimated fee of $30-40, with delivery in 7-10 business days. The second option is USPS Mail which incurs the handling fee only and delivery in 4-8 weeks. Please advise how to proceed with the order. Thank you.

Ecnebice bişiler yazmışlar..Ama Sözlük çoğunu bulamadı,tam olarak ne diyor bu lavuklar?

En son CC doğrulaması yaptırdıkta :p halen uzatıyolar..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

Kısaca malı nasıl teslim edelim diyorlar. Şayet hava yolu ile yolarsak yaklaşık 29.5$ + 30-40$ tutar ve 7-10 iş günü içinde elinde olur diyorlar. Gemi ile yollar isek 4-8 hafta sürer ancak sadece 25.5$'ı alırız diyorlar.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

banka senden izin almadn bi bilgi veremez bu neden le şöle yap

bankanın müşteri hizmetlerini ara.deki "böyle böyle bir verifi. gerekiyor sipariş için gerekli bilgiyi veriniz"

onnar sisteme not düşer.tekrar işlem yap olur sanırım bu sefer
aradıklarında verirler adresini[hline]# yaş anketi # hele holo
Sosyal ağlarda paylaş

ehe :)
Senin ve diğer herkezin sayesinde Fedaykin...

Gerçi P.bike a attığım 1000 tane mailde var :D

adamlar en sonunda "Yeter lan" diyerek göndircekler ehe...

4-8 week olayı rezil :p Grr..

Fedaykin Ps:Senin resimler ne oldu abi?Eklemedin? ;)[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 03 October 2003 01:53 tarihinde demiş ki:
agam çocuk siparişi çoktan verdi bile :-)[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ

haydaaaaaaaa
tabi birden 4 sayfaya geçip cvp yazarsn olur böle tabe :D

lol[hline]# yaş anketi # hele holo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...