Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

-ACiL- Kirk yilin basi bir niyetlendik... :(

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

malum (www.performancebike.com) dan bir kaç bişi almaya karar verdim ve aldımda kartı girip

fakat;

>Dear Customer:
>
>Performance is unable to ship outside the continental US without an address
>verification for the cardholder. The bank was unable to provide this
>information. The order has been cancelled. If you would like to replace
>the order, please mail in an International Money order is US dollars. We
>apologize for the inconvenience. Thank you.
>

böyle bir şey gönderdiler sonradan...>verification for the cardholder. ne demektir???

Niye alamıyorum siparişlerimi?
Kredi kartının limitimi yetersiz???
Bankamı şerefsiz??
KART türümü yanlış????

NASIL ALICAM! İMDAK!

Acil bir yardım edin hele :([hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Delikanlı deler geçer(!)[Kısa Zamanlı imza uzatması]
Sosyal ağlarda paylaş

Anladığım kadarıyla bankadan senin adresinin doğruluğuna dair bilgi istemişler ve banka vermemiş ki bu bildiğim kadarıyla çok doğal. Burada anormal olan adamların bu bilgiyi istemesi. Bu kısmından emin değilim ama galiba US $ cinsinde havale yaparsan olur diyorlar. Ancak dediğim gibi son kısımdan emin değilim.

Verification cardholder kart sahibinin doğrulanması demek. Adress verification dediğine göre senin adresinin doğrulanması anlamında kullanılmış.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız, en zavallı insan ise esaret altındayken bunun farkına bile varamayandır.

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 01 October 2003 00:30 tarihinde demiş ki:
bankan serrefsiz.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...

You may be a king or a little street sweeper, but sooner or later you dance with the reaper

Azumodei Fenjumiyaro, novice heavy swordsman and crimelord, SWG

bu kadar acık olma be adamı aksam aksam kalpten goturceksın :)[hline]İyi ya da Kötü diye bir şey yoktur,bunu yapan düşüncelerimizdir...
William Shakespeare
Çevremizi Temiz Tutalim...
icQ=150389142

Sosyal ağlarda paylaş

Western union nasıl kullanılır?

Sadece CC alıyorlar yani sitelerinde...

Banka nasıl şerefsizlik yapar yaW?Credi bitmiş olsa olabilirmi?(Halen aklımda)

Walidenin ismiyle - full adresle başvursam damı şerefsizlik yaparlar bu bankalar??

Oside Alıyorlar ama :P[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

evet senden banka çeki filan gibi nakit veya nakit yerine geçebilecek bir para istiyorlar. Kısaca kredi kartı ne bilelim senin sen bize trink para ver diyorlar. O sebepten visa electron master card filan bir şey deyişeceğini hiç zannetmiyorum.
said:
Halfmumi, 01 October 2003 00:51 tarihinde demiş ki:
kısaca;

"Bankanız sizin adresinizi dogrulama hedesi etmedigi icin nah göndeririz" diyorlar ?[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

Sosyal ağlarda paylaş

o zaman yabancı HAVALE yapmak ne kadara patlar?

Dolar çevirip İş bankasından Adamların AMERİKAN bankası hesabına aktarabilirmiyim??????[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

Komisyonu verdikten sonra bütün bankalar kabul eder niye etmsin de teşekkür etmeden önce bir komisyon oranlarını öğren derim, seni üzebilirler. Bu arada bu kadarcık bilginin lafı bile olmaz ama daha öncede dediğim gibi iskendere hayır demem :-)[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

Sosyal ağlarda paylaş

http://www.paticik.com/forum/view.php?id=44620

karıştırdım durdum,
işbankasının sitesini didikliyorum ve yarın gidip basmayı planlıyorum :P
Vazgeçtim,bankayı soycam![hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

Diğer Credi kartları ilede deniyecem

ve

said:
DamienThorne, 21 September 2003 05:48 tarihinde demiş ki:
Ek bilgi , Western Union ile para gonderen kisi , Western Union`un masrafInI odedigi icin , siz paranizi alirken herhangi bir masraf odemiyorsunuz.
Ancak bildigim kadariyla Turkiyedeki WU anlasmali bankalarin hepsinin farkli komisyon sistemleri var para gonderirken.Ornegin Disbank 1-100$ arasi gonderimlerde 15$ aliyor.100-200$ arasinda 25$ di yanlish hatirlamiyorsam.Bu meblag buyudukce artiyor tabiki.Ama dedigim gibi her banka icin farkli olabilitesi mumkun.[hline]

olmazsa şu yukarıyı yapıcam ;([hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

Bone oranın güvenliği nasıl abi?

Havalede 20$ gömülüyormuşum. Ben 100 $harcadım 20$ daha girse,oldu 120...

Ama öbür bidpay.com güvenlimi?

Bi bakayım ginede sağol çok.[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

Anladigim kadariyla kendi adina siparish verip , annenin adina olan bir karti kullanmissin.Dogal olarak senin adina bankadan bilgi alamadiklari icin siparisini iptal etmishler.Bu sefer annenin adina siparisi verirsen sorun cozulur , anca bu seferde buyuk olasilikla kart extresinin bi fotokopisini isteyebilirler eminolmak icin.Ote yandan 100$ icin 15$ odersin Western Union`la gondermek gibi bir niyetin varsa.Eger Bidpay kabul ederlerse 5$ masraf odeyerek gonderebilirsin parayi.Direk havale yapmaya calisirsan en az 40$ masraf odersin , cunku bankalarin yurtdisina havale ucretleri astronomik rakamlarda.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

DamienThorne,Öyle oldu ya :(

Western union la nasıl gönderirim?

Disbank la nasil?

Eğer öyle olacaksa öylede yaparım ama CC en kolayı.[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

Tekrar CC ile dene , eger gene sorun yasarsan.Adamlara mail atiyorsun , ve WU ile gondermek istedigini soyluyorsun.Kabul ederlerse , sana kisisel bilgilerini yolliyacak.Adres,isim vs..
Sen Wu kabul eden herhangi bir bankaya gidiyorsun ister Disbank , ister Finansbank(benim tercihim finansbank) diyosun bu bilgilere su kadar para yollamak istiyorum.Sana Wu formu veriyorlar , bilgileri duzgun bir sekilde dolduruyorsun , ve bankaya teslim ediyorsun.Sana bi kontrol numarasi vericekler.Bu numarayi , parayi yolladigin kisiye gonderiyorsun . ayni zamanda kendi adres vs bilgilerinle beraber.Oda herhangi bir WU merkezinden parayi cekiyor.Ha cok uzun eger diyorsan.Bidpayla makine basinda hemen halledebilirsin ve daha az masraf odeyerek.Ayni islemleri www.bidpay.com adresinde tekrarliyorsun.Ama daha once orda bi buyer accountu acman gerekiyor.Hepsi ucretsiz ve 100$ icin 5$ gibi bi rakkam oduyorsun.
Once CC ile tekrar almayi dene ,eger olmazsa , bu yazdiklarimdan sonrada yardima ihtiyacin olursa ozel mesaj at , daha ayrintili anlatmaya calisirim :)[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

amerika'da yasayan biri olarak annattim durumu sana, buyuk sirketler (amazon vs gibi) disinda hicbir amerikan sirketinden (uluslar arasi is yapanlar disinda tabi) amerika ve kanada disindaki bankalarca verilmis kredi kartlariyla internet uzerinden alisveris yapamazsin. Ayrica cek de gonderemezsin cunku cekin de amerikan bankasindan verilmis olmasini isterler.

Tek yok money order gondermektir, bunu da turkiye'de bi cok banka yapiyor, ama fazlaca komisyon alirlar, ben sana western union'u tavsiye edecem, dunyanin heryerinde kabul gorur. Ama turkiyeden verilmis kredi karti ve de cekle olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

ok :)
bir mail daha attım "Walide adına kayıtlıdır ciğerlerim yanlış yapmayın bana ait diil kart" dedim...

Umarım işe yarar..Olmadı diğer CC ları oda olmadı WU yu deneyeceğim ...

May The God Be With us!..

ehe[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...