Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prince Kael'thas Sunstrider Down

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Benim WoW'a başladıgımda darkshore'da tanıştıgım bir arkadaş vardı türk. Draxous mu ne. Daha oyun yeni, BL taze, lame desen yok. Sonra server cızıtmaya başladı hadi rp yapalım, tabi canım rp/pvp heyoo olayına girdim. Gayet emenunum, bir gün bakayım lan BL'de neler oluyor sagdan soldan arkadaşlar baya saglam olmuşlar falan filan. Sonra bir baktım whisper geldi draxoustan. Aradan rahat 1 yıl geçmiş adam FL'den asilmemiş acayip duygulandım. Neyse! Alakalı kısım, adam charını 3 kere silmiş, 3.sünde itemlarını silip vermişler ehhah.
Sosyal ağlarda paylaş

Ah ah güzel günlerdi eski nihilum tayfası falan ama yok geri dönmem ben artık berk :p

Alcağım eğlenceyi aldım bu oyunda, bir daha farmdır falan filan uraşılmaz. Hadi önceden dersler falan yalandı zamanımı zorda olsa ayarlayıp oyunla normal hayatımı dengede tutabiliodum. İşalla üniye kancayı atarsam bu sene zor olur artık. Bölesi uzaktan daha iyi, zaten kim kaldı eski sevdiğimiz insanlardan tekrar oynamak için...

Bu arada elo ve pyotrda öpüorum burdan arada göstersinler kendilerini özlettiler baya :p

[ Mesaj 03 Haziran 2007, Pazar - 18:14 tarihinde, Reamer tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...