Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kompleksliliğin Doruğunda Bir Spor Kulübü

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

"Tribun terorunu GS yapar" diye birsey goremiyorum ben yazimda?

"Bu tip seylerin onu kesildikce tribun teroru falan durmaz" demisim orada ozetle, ama siz "hmm FB'li yazmis bu mesaji, demek ki yazilan her negatif sey GS hakkinda, okuyalim bakalim" diye okudugunuz surece benim kendimi ifade edebilmem mumkun degil.

"Size yapilsa nolurdu" denmis yuzbin kere, bize de yapilsa ben ayni tepkiyi verirdim. Lotorat motorat onlari bilmem ama, degisik insanlar onlar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
"Tribun terorunu GS yapar" diye birsey goremiyorum ben yazimda?

"Bu tip seylerin onu kesildikce tribun teroru falan durmaz" demisim orada ozetle, ama siz "hmm FB'li yazmis bu mesaji, demek ki yazilan her negatif sey GS hakkinda, okuyalim bakalim" diye okudugunuz surece benim kendimi ifade edebilmem mumkun degil.

"Size yapilsa nolurdu" denmis yuzbin kere, bize de yapilsa ben ayni tepkiyi verirdim. Lotorat motorat onlari bilmem ama, degisik insanlar onlar.

Bence sen kendi dediğine bile inanmıyosun... Allah aşkına söylediklerin mantıklımı..

Bu reklamda resmen Türkiyenin en köklü kuluplerinden birisine saygısızlık yapılmıştır.. Sen ise tribün teröründen bahsediyorsun...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Onu gectim, buyukler arasindaki ezeli (ve tatli olmasi gereken) rekabet gitgide dusmanliga donusuyor, bunu engellemek icin de bu tip hicivli reklamlar gayet guzel oncu olur ornegin. Medya halki yonlendirmede buyuk bir guc cunku. Bugun "oha lan ne bicim reklam bu noluyor" diyenler yarin oburgun "aa bak lan simdi de boylesi cikmis bunun eheeh" derler, esprili bir ortam yaratilir, ozelestiriye yonelinir, vs vs.

Surayi okuyup anladigin zaman tribun islerine nerden girdigimi anlayabilirsin belki. Mesajlarin sirf isine gelen taraflarini okuyup cevap yazdigin icin kacirmissin orasini.
Sosyal ağlarda paylaş

AntiFB ekurisi de gelmis Lakinin.

Paticik'e dondukten sonra bu bolumde bir iki haftada edindigim tecrube soyle ki; lotorat laki nocom uc buyuklerin bonzileri bir nevi. Objektif olmaktan uzak, objektif olmaya calisanlari da anlayamayan ve/veya hazmedemeyen insanlar.

Dolayisiyla dediklerimi demeye devam ediyorum ben, siz istediginiz paraziti yapabilirsiniz. Asteroth gibi karsi gorus paylassa bile dogru duzgun yazan, mesajlarin neresine nasil itiraz ettigini belirten, isine gelmeyen yerlerden kacmayan, salak salak kisilik saldirilarindan kacinan insanlarla devam ederim ben isime gucume, siz de takilirsiniz :)

Lucky evet kulupten izin alinmasi gerekir, sanirim zaten takim cay bardagi kampanyasi bulunan bi sirket de bunu bizden iyi bilir. Izin alamamis olucaklar ki logoyu falan silmisler, isteseler yasal surecten tamamen uzak tutucak bi sekle de sokabilirlerdi reklami. Sirf logoyu silmek yerine sari kirmiziyi andiran renkler koymalari yeterli, herkes alirdi ayni mesaji.

Hatalari hosgoru beklemek ve paralel GS odakli bir reklami yayina surmemek olmus, sonuc olarak kaldirilmis zaten. Kaldirilmasa, ilerde diger takimlar yonunde devam etse, hatta takimlar izin verse logolu falan cekilse daha iyi sonuclari olurdu diyorum sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
taraflı yada tarafsız farketmez, galatasaraydan izin alınarak yapılması gerekirdi. sonuç belli işte, gs yönetimi reklam filminden rahatsız.

bu fikrimin neresinde sataşma, düz mantık, laf sokma yada başka bişi var baggio :S

bence sen bizim önceki yazılarımıza odaklanmışsın, bilinç altında bize karşı bir ön yargın var demek.
Sosyal ağlarda paylaş

bak bi reklam vardı iki taraftar otobüste rakip takım taraftarlarıyla karşılıodu felan hatırlamıorum ne reklamıydı...

O reklamı gerçekten beğenmiştim çünkü tarafsızdı bütün kulupleri incitmeyecek şekilde yapılmıştı... ama alpet reklamı öyle diil.. taraflı olduğu her halinden belli.. keşke tarafsız yapabilselerdi güzel olurdu ona lafımız yok...

ama alpet terbiyesizlik yaptı
Sosyal ağlarda paylaş

Bi kere sloganda hayır yok kim koyarsa koysun allah razı olsun böyle slogan mı olur allahaşkına ya:) bu ne pazarlama bilgisidir bu ne beyinsizliktir.Hadi onu geçtim gs lilerin çulsuz olması ali şen gibi bi adadmın HADİ LAN YİNE İYİSİNİZ 5 MİLYON ATAYIM DA MAÇA GİDİN tadında benzin koyması gs armasının sökülmesi...Tamam Gs nin parası olmayabilir şuanda fb nin maddi durmu da süper olabilir ama MARKA pazarlayan bi firmanın milyonlarca insanı kıl edicek bi reklama imza atması tamamen aptallıktır.Ha şöle düşünmüş olabilirler:
LAN FB ZENGİN GS FAKİR O ZAAN ŞÖLE YAPALIM FB LİLERE YAĞ ÇEKELİM SOK GS YE YA ONLAR ZATEN BENZİN ALMAZ PARALARI YOK AGA.
o zman saygı duyuyorum dicek bişey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

harbiden ya gecenin 2 sinde başka işim yok alpetin pazarlama stratejisini irdeliyorum burda.Ben kaçtım size iyi tartışmalar:)

[ Mesaj 26 Mayıs 2007, Cumartesi - 02:06 tarihinde, bizsiziarariz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...