Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[GuildHall] İmperial PA'nın web sitesi

sgecca

Öne çıkan mesajlar

Toplantıda bulunanlar hatırlarlar. Rebellerin çok iyi organize olduğunu ve imperialların öyle olmadığını söylemiştim. Bakın haklı çıktım. Biz 3 hafta önce bir web sitesi yapalım demiştik hatta eaglef biri yapacaktı demişti ama ortada bir site yok. Bence bir kafa kafaya verip bu işi çözelim yoksa rebeller hırsla geliyorlar ve ben tek başıma commando olarak pa'yı kurtaramam.... :)

LONG LIVE THE EMPIRE!!!![hline]Sgecca-Wookiee-Commando-Medic-Smuggler-Pistoleer
Spy Network-Instructor
Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Ben yapıcaktım ama tek sorun zaman site yapımındna kolay ne var dediği gibi bir php nuke atariz arkada birtane vbulletin tamamdir.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

freedom fighters in sitesine baktım çok güzel olmuş... ve bizim hala bir sitemiz yok! çok yazık gerçekten... herkes diyo çok kolay, 2 günlük iş falan filan ama hala tık YOK! imparatorluk bu kadar mı kötü durumda?

külahları önümüze alıp düşünme vakti geldi bence![hline]Revhas - Human - Smuggler - Pistoleer
Dark Legion - Spy Network - Recruiter
Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben de çok kıskandım sitelerini... Koca imparatorluk emrimizde, şu isyancılar kadar olamıyoz yaw... Bunlar cesaret alıp yapım halinde olan ikinci Death Star'ı da yoketmeye kalkarlar... Oops, ağzımdan kaçırdım yaw... İnşallah hiç bi rebel okumaz bunu, Allahtan Endor'da olduğunu söylemedim... :-P[hline]Devvo Ki'yyst, Master Ranger,Novice Creature Handler, Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
unity100 postnuke kurmiyacma php nuke kurucam ayriyetten admin paneline kadar herseyin turkcesi var ben kendim cevirmistim bunun yaninda vbulletinin tamamni turkcelestirmistim syleveria forumunu yaparken.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

aha abi duydunuz mu det star diyolar. nerdeymis ? ha tamam. ehe...

ya virus problem postnuke ya da phpnuke seklinde ayri ayri dallarin sorunu degil, sorun moduler uyeli site yapisindan kaynaklaniyor. aldin siteyi kurdun, turkce packi var yukledin aa hersey ne guzel. ama bir gidiyorsun downloads ya da sections bolumune, ingilizce kelimeler orda burda. teker teker tum modullere girip ingilizceden turkceye cevirmen gerekiyor. tema yukledigin zaman sadece temadaki global.php ya da her neyse onu degistirmenin bir manasi yok. official sitesinde listelenmeyen temalara hic guvenme, cogu calismiyor calissa da ilerde bir modul ekleyince sorun cikartiyor.

ote yandan ben sana postnuke tavsiye ederim, komunitesi cok, arkasindaki destek daha saglam.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Enginar, 24 September 2003 17:38 tarihinde demiş ki:
Ya yazılacak yazı yada eklenecek resim konusunda yardımcı olabilirim ama site yapmaktan hiç anlamam.[hline]Muhendis A'ab Novice Pistoleer,Novice CH at Eclipse
Wolith Wannabe Commando at Ahazi

Hade len onu dedem de yapar... Bende bi sürü resim var postlanıcak, yazı da yazarım. Önemli olan siteyi yapmak, senin bi sürü boş vaktin var aslında oturup bi websitesi yapsana... :-D[hline]Devvo Ki'yyst, Master Ranger,Novice Creature Handler, Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
unity100, 24 September 2003 16:41 tarihinde demiş ki:
ya virus problem postnuke ya da phpnuke seklinde ayri ayri dallarin sorunu degil, sorun moduler uyeli site yapisindan kaynaklaniyor. aldin siteyi kurdun, turkce packi var yukledin aa hersey ne guzel. ama bir gidiyorsun downloads ya da sections bolumune, ingilizce kelimeler orda burda. teker teker tum modullere girip ingilizceden turkceye cevirmen gerekiyor.

unity ben hepsini daha önceden hazırlamıştım dün hepsini kurdum test ettim hatta sorun yok ,sorunum olan şey vb nin databaseliylen phpnukeninkini birleştiremiyorum onun için hack yazdım uyduramadımda şuan onlan uğraşıyorum sadece vb olmazsa zaten elimde phpbb nin hacki var başkası tarafından yapılmış onu 6.9 uydurup koyacam dizaynda x techin dizaynını kullanacam copywriteları aşağıda yazılı olarak duracak sadece yukarda onların isimleri geçen şeyi değiştirem tabi adamlarada mail attım eğer olumsuz birşey demezlerse koyucam sanırımda demiyecekler çünkü zaten kendileri free olarak dağıtıyor.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Site içi msglamaylan haber eklemeyi kastediyorsan sadece orada önemli şeyler yazıcak girişte bide olursa resimler olur bilmiyorum sonucda ona tek başıma karar veremem ama daha cok yoğunluk forumlarda olmasını istiyorum özel msg sistemi forumların içinden saglanacak phpnuke ustunden değil.Resimler bölümü konur haftanın SS si tarzı o phpnuke ustunden konur forumlardanda arka arkaya link verilebilir.Bilmiyorum hele bir bitsin su vb phpnuke veritabana birleşsin gerisi kolay.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

yaaa viru eğer bu sitenin üyelik db si elinde ise ve kullanabiliyorsan beni db den siler misin bir daha kayıt olmam lazım. kesinlikle beni tanımıyor. dün kayıt oldum ama mail adresime bir sey gelmedi bir de onun üzerine bu email adresi kayıtlı diyor. nasıl bir iş bu ben anlamadım valla...[hline]Sgecca-Wookiee-Commando-Medic-Smuggler-Pistoleer
Spy Network-Instructor
Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Sgecca sitede sgecca adında bir username yok işin ilginci aktivleşmeyi bekleyen bir hesapda yok.
Bunun yanında üyelik sistemindende birçok şeyi kaldıracam üye olunca direk aktiv olacak maillen aktiv etme zorunluluğu olmıyacak sanırım lycos sayesinde biraz sapıtıyor mailler gitmiyor veya diğer bir ihtimalkde üye olurken menuye okey verdikten sonra diger gelen menudede Bitti demeniz gerekiyor yoksa gelmiyor mail bundan dolayıda olabilir sorun.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

viru bir kere daha denedim öbür mail şifremle yine anı sorun oldu yaaa galiba benim web browser da bir sorun var diyorum çünkü yüklerken hep açmasına rağmen altta hata veriyor. akşam bir daha deneyeceğim ama yine de sen bir daha bakarsan sevinirim. ayrıca benim kaydım olduysa da bana bir şifre yollarsan daha mutlu olurum :)[hline]Sgecca-Wookiee-Commando-Medic-Smuggler-Pistoleer
Spy Network-Instructor
Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
senin kaydın olmamış kuzum istiyorsan senin adına bir hesap açam şifre gönderem ben.kullandıgın explorer ne?[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sgecca, 01 October 2003 16:02 tarihinde demiş ki:
viru bir kere daha denedim öbür mail şifremle yine anı sorun oldu yaaa galiba benim web browser da bir sorun var diyorum çünkü yüklerken hep açmasına rağmen altta hata veriyor. akşam bir daha deneyeceğim ama yine de sen bir daha bakarsan sevinirim. ayrıca benim kaydım olduysa da bana bir şifre yollarsan daha mutlu olurum :)[hline]Sgecca-Wookiee-Commando-Medic-Smuggler-Pistoleer
Spy Network-Instructor
Eclipse [/qu

BENDE DE AYNISI OLUYORDU SONRADAN ŞİFREMİ YENİDEN ALDIM DÜZELDİ[hline]:) :-) ;-) :-p :-O
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Olay acc kısmından sonra Bittiye basmak bastıktan sonra hiçbir sorun çıkmıyor bu sırada game msg sisteminde sorun yok attıgın msglar gelmiş bana.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...