Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sap'ım

Natural

Öne çıkan mesajlar

said:
Natural_Jedi, 24 September 2003 20:46 tarihinde demiş ki:
benim aslında sap olmam çok doğal çünkü istediğim özelliklere sahip bi kız yok abi bu dünya da aha sayıyorum
1.aptal ve gerizekalı olmicak
2.yani yüzüne bakabiliceğin şekilde güzel olması yeterli yani güzel olsun insanın içi dışına yansır!
3.metal rock falam dinlicek frp falam oynicak elf falan dedidiğin de ha ne hööööö hebe diye suratına bakmicak
4.kitap okuyacak
5.insanları ezmekten zevk alan egzorsiz insanları sadece cüzdanına göre değerlendiren züppe olmicak!
bu özelliklere uyan bir hayat arkadaşı bu dünyada yok (yani olabilir tabiki ama ben tanımıyorum)

aynı kriterler bende de vardı.
sonra saplıktan ayrıldım. kriter mriter kalmadı :)
sende bul birini. kriterin filan kalmaz sonra her gördüğüne aşık olmaya başlarsın :-p

not: sap tam olarak ne demek? kız arkadaşı olmayan mı yoksa hiç olmamış olan mı?[hline]Lloth 'udtila naut saph lil gow del nindol k'lar! a.k.a. çöplükler çöpe, paticiğe değil!
Sosyal ağlarda paylaş

Sap olmak ayricaliktir diyeyim.
Mesela ben sap'im, ama asik olmayi, bi kizin pesinden kosturmayi istiyorum. ama kiz bulamiyorum... off.. :([hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

bi kere kendine sap benzetmesini yapmışsın baştan kaybetmişsin diyeyim :) insanın illede her zaman bir sevgili bir kız arkadaş sahibi olacak diye bir kural yokturki. Bir aşk yaşarsın bir sevgilin vardır belli bir dönem güzeldir.
Sonra bir dönem sevgiliin olmaz söz gelimi 1 sene 2 sene herneyse. o zamanda da dinlenirsin melankoliyi yaşarsın . güzeldir yani. esas garip olan neden ben sapım bi kız arkadaşım olması lazım baksana herkesin var .. diye düşünmektir. olması gerekiyorsa olacaktır zaten. bunun için kasmanın bir anlamı yoktur. ayrıca 16 yaş çok büyük değil olur illaki:) tabi bu devamlı internete girip ultima oynamak durumuda insanı asosyalliğe itebilir. oda ayrı bir konu.:)[hline]
Hush
It's okay
Dry your eye
Dry your eye
Soulmate dry your eye
Dry your eye
Soulmate dry your eye
Cause soulmates never die

DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 24 September 2003 20:46 tarihinde demiş ki:
benim aslında sap olmam çok doğal çünkü istediğim özelliklere sahip bi kız yok abi bu dünya da aha sayıyorum
1.aptal ve gerizekalı olmicak
2.yani yüzüne bakabiliceğin şekilde güzel olması yeterli yani güzel olsun insanın içi dışına yansır!
3.metal rock falam dinlicek frp falam oynicak elf falan dedidiğin de ha ne hööööö hebe diye suratına bakmicak
4.kitap okuyacak
5.insanları ezmekten zevk alan egzorsiz insanları sadece cüzdanına göre değerlendiren züppe olmicak!
bu özelliklere uyan bir hayat arkadaşı bu dünyada yok (yani olabilir tabiki ama ben tanımıyorum)

Bu kriterlere tamamen uyup, kriterleri asan bir kiz arkadasim var ne mutlu.[hline]blinded by fear of life
Sosyal ağlarda paylaş

yahu heryer kız dolu, o tanımınıza uyan da bir sürü kız var illa cinsel ilişkiye mi gireceksin kardeşim, aklın o kadar uçkurunda olmasın, bişiler yapmak istiyorsan ne demiş ecnebiler : "Get yourself a hooker". Hayat arkadaşı bulacaksan daha erken valla, takılın :P[hline]Little by little I'm falling for you...
Sosyal ağlarda paylaş

tam naturelin saydığı kriterlere sahip ve bg2'deki jaheria'ya benzeyen kız arkadaşım var.......

vardı.........

tamam,tamam belki bir gün olur ama

olmaz dimi??,olur belki canım nerden biliyon.

böööğğğüöğbööööğüeeüeü,olmadı olmayacak[hline]tık!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

yaw kardeşim napcaksınız kızları falan, boooşveeeer
kaç yüzyıldır deniyorum bir şey beceremedim. ama gayet rahatım. millet ilişkimize isim bulamadım diye kendini kasıyor, sen otur kendi başına rahat rahat.
*!Borbagın abisi duruma el koyar*
Borbagın abisi der ki: Saplık nedir? Hiç kız arkadaşı olmamaktır en temelde, bunlar asıl sap kelimesini karşılar bu biiir. İkincisi, kafanızda bir kız oluşturup onu arıyorsanız, zaten ömür billah sap kalırsınız bu iki. peki netçeğünüz? Kafanızda bir şey oluşturmadan, insanların iyi yanına kötü yanına bakacak, bilgisayara gömülmeyecek, kafanızdaki imajlari silecek ve kızlarla samimi olmaya çalışacaksınız. Ben de zamanında 16 sene kıdemli saplık yaptım. 17. senede de her boku yedim. Sonuçta gözünüzü açın, silkinin, titreyin ve kendinize gelin ve FRP oynayan kızları da boşverin. Niye mi? Tecrübeyle sabittir, sonunuz iyi olmaz o kızlarla, kafaları ayrı yerde onların... Bir süre sonra sizi de unuturlar kalırsınız yine sap sap. Hepiciğinizi öpüyorum çok uzattım sizi de sıktım ama paylaşmak istedim.[hline]Borbag: 17 yıllık kıdemli sap. kariyerini başarıyla sürdürüyor. Uzmanlık alanı şehirlerarası ilişkileri yürütememek,şehiriçi bulamamak. Hala mutlu, yakında bölünerek çoğalacak.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReaperXS, 28 September 2003 00:59 tarihinde demiş ki:
*!bakmaya gider...*
aa yedekte kalmıs iki tane..
*!gonderir* :-P[hline]

varsa banada bitane jaheria gönderirmisin?yoksa aerie gönder bi zahmet,onada razıyım:)[hline]tık!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jadelith, 27 September 2003 22:35 tarihinde demiş ki:
ben viconia istiyorum var mı? :-p
şöle karpuz gibi. dışı sert içi yumuşak. hemde tatlı :) meuhaaha[hline]

bitek kişiliğimi karpuz gibi?8kendimi tutamadım ço iğrencim biliyorum:)[hline]tık!
Sosyal ağlarda paylaş

Günümüz Türkiyesinde bu konuyu ele alıcak olursak;

Ya çok fazla FRp team olarak adlandırıcağımız arkadaş grupları ile beraber oluyorsundur.Ya da bu FRP anlayışın gerçek çizginin biraz daha ilerisinde yer ediyor ve tüm gözlerini hayal diyarına çevirmene neden oluyordur.

Ama gerçek dünya da kaldı ki o kızları götürenler yada çorap gibi değiştirenlerin birşeyi iyi anladığı çok açık.

Toplumdan kopmamak şartı ile takılmak bazı aktivitilere.Yani toplumdan kopmayım ARZ/TALEP e de yanıt verebilenler bu dediğin statüde.

Şimdi yanlış anlama ben sana kap bir gömlek çek pumaları çık piyasaya demiyorum ama maksadın kız arkadaş eğlence diyorsan ortamını biraz aç.Bu şöyle ikiye ayrılabilir.

*Frp ortamındaki dostlarınla gene görüş ama aşırı bazdaki hayat içindeki artili silahlar yada monsterların statu konuşmalarında uzak dur.Yani oyunlara katıl ama fazla içli dışlı olma ve hayata bak biraz işleyişi gör nasıl oluyorda oluyoru bir anla.
*Okulda biraz öğlen aralarında (okulda okuyor isen)
FRP geyikleri yerine biraz dolaş gez toz illaki birini rastlar bulursun mantalitesi de değil sadece
Arz sunduğun anlaşılsın ;)

Saygılarımla...[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................
Sosyal ağlarda paylaş

dediklerini zaten yapıyorum ya illa frp falan oynaması gerekmiyo aslında ama ne bilim insanda biraz araştırma duydusu faLAN olması gerek ya herkezein beynini bulandırdır sap'ım sap'ım diye bağırarak boş bi anıma denk geldi heralde?[hline][b] Ehem Ehem Blabla bla balablabla
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

en güzeli beynini yıkat. sap olmanın faydalarıyla doldur rahatlarsın . *!Beyin yıkamayla ilgili topice gönderme yapmaktadır*[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Sosyal ağlarda paylaş

abi inatla söylüom
her zaman her yerde her şekilde frp muhabbetlerini bir kızla cinemeya gitmeye tercih ederim...

bu arada bizimde 2001 den beri faaliyette olan bir klubümüz vardı ama bu arlar dağıldık sitemizde maalesef kaptıldı...[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...