Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sap'ım

Natural

Öne çıkan mesajlar

Niye niye niey?niye sapım ya diye kendime hep soruyorum neden 3 senedir sap'ım ha neden????yani düşünüyorum bende mi anormallik yani 16 yaşına girdim ama sapım millet çorap değiştirir gibi sewgili değiştirio neden sapım ulan niye????[hline][b] Ehem Ehem Blabla bla balablabla
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

saplık rullaz
bkz. infernal ın saplık hikayesi...
edit: yanlış url[hline]the action brings reaction
-Sene bindokuzyuz çift sıfır.Ben koredeyim, Heryer çöl, Bir anda ağaçların arkasından almanlar fırladı şelalede olduğum için hemen suyun içine girebildim,Araziye uyumlu mor giysilerimizle dağlarda ilerlemeye devam ettik,
-Hocam bi sktr git ya

[Bu mesaj Infernal_Reborn tarafından 24 September 2003 18:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

üzülme yanlız deilsin....

(ok düzeldi... :Pp)[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock:obEy yOUr mastEr!¡:rock:

[Bu mesaj Cthulhu_ tarafından 24 September 2003 18:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış yazmıştım düzelttim şimdi bak[hline]the action brings reaction
-Sene bindokuzyuz çift sıfır.Ben koredeyim, Heryer çöl, Bir anda ağaçların arkasından almanlar fırladı şelalede olduğum için hemen suyun içine girebildim,Araziye uyumlu mor giysilerimizle dağlarda ilerlemeye devam ettik,
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

Sap olmak ile çorap değiştirir gibi sevgili değiştirmek arasında birini seçmek gerekirse sap olmayı tercih ederdim sanırım.
Belki de o çorap gibi değiştirebileceğin kişilerden yeterli ruhsal tatmini alamayacağını düşünüyorsundur (doğru bir düşünce).
Kendini topluma kanıtlama çabası içinde egonu cilalamak yerine az ama öz ilişki yaşamak belki de daha doğrudur..
Sosyal ağlarda paylaş

iyi güzel de eternal tears of sorrow'cum
ben bi tane bile bulamadım??[hline]the action brings reaction
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

reaper nickli birinden de bu cevabı beklerdim yürü be koçum biz de seni follow :)
bi de süper kızlar götüm gibi tipi olan bebelerle çıkıyo küplere biniyorum abi. bazen olur dersin helal olsun be, herifte karizma var götürüyo kızı ama yok ki abi resmen öküz ya ÖK-KÜZ ya.[hline]the action brings reaction
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

o imzandaki.. sith is the best forget the rest diil mi[hline]the action brings reaction
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

benim aslında sap olmam çok doğal çünkü istediğim özelliklere sahip bi kız yok abi bu dünya da aha sayıyorum
1.aptal ve gerizekalı olmicak
2.yani yüzüne bakabiliceğin şekilde güzel olması yeterli yani güzel olsun insanın içi dışına yansır!
3.metal rock falam dinlicek frp falam oynicak elf falan dedidiğin de ha ne hööööö hebe diye suratına bakmicak
4.kitap okuyacak
5.insanları ezmekten zevk alan egzorsiz insanları sadece cüzdanına göre değerlendiren züppe olmicak!
bu özelliklere uyan bir hayat arkadaşı bu dünyada yok (yani olabilir tabiki ama ben tanımıyorum)

şimdi insanlar işte burası abazalıktan geç,lmiyo falan diye başlicak ama benimki abazalık deil ya sap'ım abi ya sap ım sapppp
SAPPPPPPPP
SAAAAPPPPP

ÖHÖ YETER...[hline][b] Ehem Ehem Blabla bla balablabla
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 24 September 2003 20:46 tarihinde demiş ki:
benim aslında sap olmam çok doğal çünkü istediğim özelliklere sahip bi kız yok abi bu dünya da aha sayıyorum
1.aptal ve gerizekalı olmicak
2.yani yüzüne bakabiliceğin şekilde güzel olması yeterli yani güzel olsun insanın içi dışına yansır!
3.metal rock falam dinlicek frp falam oynicak elf falan dedidiğin de ha ne hööööö hebe diye suratına bakmicak
4.kitap okuyacak
5.insanları ezmekten zevk alan egzorsiz insanları sadece cüzdanına göre değerlendiren züppe olmicak!

hm karpuz seçiyorsun galiba?[hline].::Azmodai::. (4:28 PM) :
ama oyle degilmi abi? allah icin soyle :) sevimli degilmiydim?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...