Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Browser based tower defence :D

Caranlothwen

Öne çıkan mesajlar

en güzel ve kolay kambo şu. ortaya bi tane füze yapın yanına 2 tane toptan arkasına sıralı olarak 4 tane toptan önüne 4 tane sırayla toptan. Füze full upgrade edilecek her şeyiyle. range artırılacak o diğer aletle. toplar sadece damage upgrade edilecek ama tek tek etmeniz gerekiyor. yani önce bi tanesini full etmeden diğerine geçmeyin. Bu şekilde nuke yağmuru başlıyor. 210 a geldi explorer çöktü sinirlendim oynamadım daha :)

önemli not: bu dediğim kuleleri başlangıç yerinden olabildiğince uzağa yapın çünkü nuke ler uzak mesafelerde atılıyor sadece yoksa mayın atıyorlar.

not: bi süre sonra isterse full upgrade olsun silahlarınız hiçbir zarar vermiyor neredeyse gelen şeylere. nukelerle işini bitirmeniz gerekiyor. tabi başka cambolarda olabilir.

[ Mesaj 20 Mayıs 2007, Pazar - 15:53 tarihinde, ColdShadow tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Nuke yapıyorum mesela 1roket 10tane mavi turret etrafında en az bi 7-8tane dmg arttırıcı(son çıkan)
Yavaşlatmak içinde 3tane poison turret yapıyorum ama 200den sonra nuke dmg yetmiyo,bakıyorum high scores a adamlar aynı şekilde 800m i bulmuşlar ben 420m de kalıyorum.
Bide o lazer combosu nasıl oluyo?Bi lamerlik söz konusu galiba orda adamlar upgrade yapmadan full lazer dikip 1mi gecmişler.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth
yeşil turretleri öyle kullanırsan yeterince bonus alamazsın.
Sırayla olursa daha çok bonus olur.
a->b->c->d->e->f->g->h->i

büyüktür

----- o
A--> n
B--> ||
C--> ||
D--> ||
E--> ||
F--> ||
G--> ||
H--> u

den

[ Mesaj 31 Mayıs 2007, Perşembe - 01:42 tarihinde, Hergonan tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 31 Mayıs 2007, Perşembe - 01:43 tarihinde, Hergonan tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

sırayla koyacak yer yok ki d: şöyle yok, eğer diğer turretlerı yola yakın koyarsam, bu sefer icon geldiğinde onlar kendi kafalarına göre ateş etmeye başlayıp diğerlerinden link alıyorlar link kırılıyor, dolayısıyla yola uzak bir köşeye hepsini kümeledim ama belki daha geniş bir haritada olabilir d: Bir de bence olay son turretta yada bana öyle geldi, her linkage son turretın verdiği zararı %25 arttırıyor gibi düşündüm ben

[ Mesaj 31 Mayıs 2007, Perşembe - 01:50 tarihinde, Ardeth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...