Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni wow oyuncusuna yardım

maxrep

Öne çıkan mesajlar

SWG'de Rebel Allience'ın şanlı askerleri nasıl gidip de undead falan oluyorlar anlamıyorum :)

Dark side a götürüyor bu tip yaklaşımlar, eğer yok ben ışığı tekrar yakalamak istiyorum derseniz FrF olarak, Ravenfoldt RP-PVP serverındayız. Bekleriz itina ile içinizdeki ışıklar gün yüzüne çıkarılır..

Sufi: Sufi
Mir: Zinni
Souldark: Nitya
Quilombo: Aiza
vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi swg kitle itibariyle daha olgun bir oyuncularda oluşan bir alemdi, wow da kitle çok değişik burada oyune giren bir dünya velet (paticikdeki herkesi tenzih ederim) aaa iyiler burada deyip alliance oluyor gördüğüm kadarıyla, ha horde larda yok orada da vardır ama daha az gibi görünüyor. ondan dolayıdır ki bizde horde olduk.
Sosyal ağlarda paylaş

Horde-Ally tartışması için söylemedim onu. Char creation ekranında okursanız, horde ırklarının hangi tarafa (dark-light good-evil) daha yakın olduğu anlaşılır.

FrF olarak evil tarafta oynamak gibi bir durumumuz olmayacağı için Ally olduk. Ayrıca SWG'de alıştığımız o çok seviyeli oyuncu kitlesinin wow'un geneline baktığımızda olmadığını biliyorduk.

Bu nedenle RP-PVP serverındaki oyuncu kitlesinin diğer RP olmayan serverlara göre daha aklı başında olduğunu görüp, FrF'yi ravenfoldtda kurduk.

Şuan her akşam online olan 12-13 kişi var sanırım. Class dağılımlarını tam çıkaramıyorum şuan.

FrF yine eski FrF tadında, herşey aynı ortam farklı biraz da az forslu. :) Bekleriz efendim..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...