Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sagir Oda ve felsefesi

Baggio

Öne çıkan mesajlar

en mantıklı yorum by ekşi
[spo]dizide yaşananlar rüya değil gerçektir. aras, cenap tarafından vurulmuş ve hastaneye kaldırılmıştır. daha sonra telefon gelince oğuz bey gitmiştir ve asıl rüya burada başlamıştır. aras koma halinde her şeyin rüya olduğunu, arkadaşlarının ve öldü sandığı kişilerin aslında ölmediklerini görmüştür ve buna inanmıştır. dikkat. aras hala koma halindedir. ayılmamıştır. aras'ın bu koma halinden ayıldığı tarafımızdan görülmemiştir. aras hala komadadır. kendisinin taburcu edileceğini de rüyasında görmüştür. taburcu olma sahnesi de rüyadır. kendisini ameliyat eden doktorla karşılaşması da rüyadır, kapıda oğuz bey'in beklemesi de hala rüyadır. aras komadan çıkamamıştır ve yaşam savaşını kaybetmektedir. öldüğünü oğuz bey "vakit geldi, sağır oda'ya gidiyoruz" diyerek rüyasında tebliğ ediyordur aras'a. son sahnede ise aras ölüyordur.[/spo]

en yaran yorum yine ekşi :D
[spo]bir türk evladı 8 ay boyunca rüya görüp hiç mi hatun olayına girmez arkadaşım sorusunu bana sorduran bir final ile bitmiştir. ulen ben bir gecelik rüyamda bile fantaziden fantaziye koşuyorum aras ne yapıyor hatun buna mendil vermiş bu da gidiyor ona veriyor yesene çatır çatır duruşahı manyak mısın rüyanda bile seviyeli ilişki peşindesin ben olsam önce duruşahı sonra girayhanın hatunu sonra duruşahın deli kardeşini falan her türlü yer sonra da kuzey ıraka girer siktirin lan buralar bizim der postayı koyardım rüya dediğin böyle olur. ayrıca sağır odanın bir orgy ortamı olması muhtemel çünkü oğuz bey şimdi sağır odaya gidiyoruz dedikten sonra arasın eh zamanı geldi 8 aydır rüyamızda bile harama uçkur çözmedik dalalım orgy ortamlarına atalım stresi şeklindeki cevabı bu düşüncemi güçlendiriyor
[/spo]

[ Mesaj 08 Haziran 2007, Cuma - 19:10 tarihinde, LasT_SuRviVoR tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...