Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Acc mail Sorunsalı

olorin84

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar dün aksam uzun süredir girmediğim wow acc me bi bakam dedim şifreyi hatırlayamadm neyse şifre resetleyim bari dedim girdim siteye gizli cevap mail falan yazdım işte yeni passwordunuz e mailinize gönderilmiştir dedi ,bende girdim e-maile şifre bir turlu gelmiyor bu işlemi 5-6 kez tekrarladıktan sonra anladım ki yahoo bi halt yemiş şimdi yahoo turkiye die bişi açılmıs ve türkçe email desteği veriyor bnm acc için [email protected] olan maili [email protected] ye çevirmiş e hal böle olunca oyunda tr siz olarak kayıtlı mail şifreye ulaşamıorum şimdi maili manuel olarak nasıl değiştiririm bir bilgisi olan varsa blizz e ne tarz bi mail atmak uygun olur bu konuda daha önce basına gelmiş arkadaşlar yardım ederseniz mutlu olurum

Saygılar ...

[ Mesaj 04 Mayıs 2007, Cuma - 11:37 tarihinde, olorin84 tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

durumu izah eden bir mail gönderince en geç 1-2 gün içinde geri dönüyorlar. account bilgileri ve kullanmak istediğin yeni mail adresini içeren yeni bir mail reply etmeni istiyorlar. istedikleri bilgiler accounta ait cd-key ve secret question/answer. bu ikisini kaybetmişsen mail adresini değiştirmen zor. account şifresini istemiyorlar.

cd-key ve secret q/a bilgileriyle reply yaptıktan sonra istediğin yeni mail adersini kayda geçirmeleri 4-5 gün sürüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...