Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok Acil (olursa sevinirim)

Sorj

Öne çıkan mesajlar

şunu 180 e falan indirsek yetmez cunki bir zip icinde herşey :(

şey düşünüyorum
bi yerden 3 4 tane host alıp ayırıp ayırıp yapsam oda olmaz işte :( yani 170 180mb free host aranıyor[hline]Water'n Roll - Food'n Roll - Wood'n Roll anlamadınız dimi? eheh anlamazsınız tabi ROCK'N ROLL dinleseydiniz anlardınız
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
180mblik free zor bulursun eskiden cok vardı ama artık gormuyorum veren yerlerde uye alımını kapamış oluyor max 50 bulursun taminimce tek şansın zipi açıp bölmek sonra tekrar birleştirmek.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

yok canım baya eski bir oyun 153 mb yaptım ziple Bana 160 170mb yeter
bakiyim bi tühh ama kredi kartı full limit ühühühü :(

Knights And Merchants oyunun adı[hline]Water'n Roll - Food'n Roll - Wood'n Roll anlamadınız dimi? eheh anlamazsınız tabi ROCK'N ROLL dinleseydiniz anlardınız
Frp-tr.net
Aysikyu

[Bu mesaj Erutan tarafından 28 September 2003 14:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aslında su 7 dolarlık cok iyi ama hiç param kalmadı 0 akşama ne yiyeceğim diye düşünüyorum annem abim kimse yok evde 1 haftadır 15milyonla idare ettim ama işte fakiriz naparsın :P[hline]Water'n Roll - Food'n Roll - Wood'n Roll anlamadınız dimi? eheh anlamazsınız tabi ROCK'N ROLL dinleseydiniz anlardınız
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mighty_THoR, 28 September 2003 14:35 tarihinde demiş ki:
erutan knight and merchants ı yaymaya kalkarsan scudlarımı ateşlemek zorunda kalırım bırak tarihin tozlu sayfalarında kalsın oyun[hline]MAN WHO WALKS ALONE

scud ne ve neden? ateşlersin napıyorumki harika oyun
pc bu arada :-)[hline]Water'n Roll - Food'n Roll - Wood'n Roll anlamadınız dimi? eheh anlamazsınız tabi ROCK'N ROLL dinleseydiniz anlardınız
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...