Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iron Maiden Official Forumlari

can

Öne çıkan mesajlar

Ya düsündüm de, bu forum official olduguna gore, biz orda paticik tayfasi olarak, Tr'ye gelin diye baski yapsak ama söyle baya bir kisi olsa, bu adamlar Tr'ye gelmezler mi acaba?
Eger sizin de akliniz yatarsa ben bir forum açarim sitede.
Hatta açayim hemen. :D[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Neden gelmesinler ya?
mesela 1000 kisi forumlarda baski yapsak, gelmezlerse topos oliim ya.
düsünürler 1000 kisi sadece nette varsa, bir de nete girmeyenler vardir. yani dolup tasar derler.[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
Sosyal ağlarda paylaş

1000 kişi için gelmez ki kimse bi yere. adamlar konser verio 300. 000 kişi gidio :) tabi türkiyede kaç kişi gider bilmiom. ya hadi yap başlat kampanya destekleyelim. ama gelmezlerse topoş olcan yani unutmuoruz.[hline]Feel so good, I feel so fine
Love that little lady always on my mind
She gives me loving every night and day
Never gonna leave her, never going away
Sosyal ağlarda paylaş

ya bak
1000 kisi sadece buraya post atanlar varsa, daha türkiye'de bir sürü adam vardir, diye düsünür. Rock'n coke ve barisarock'a toplam 50.000 kisinin gittigini ögrenirler küçük bir arastirmayla. ve potansiyal oldugu ögrenilir.
ve gelirler.
zaten 1 kere gelmisler.[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
Sosyal ağlarda paylaş

o isler oyle olmuyo... 50000 kisi forumda laga luga etsen adamlarin yapacagi bir sey yok, zira bir turk promoterin Iron Maiden'a teklif falan gondermesi lazim, adamlarin buraya gelmesi icin... Yani asil baski yapilmasi gereken Iron Maiden degil turk promoterlar, gruba yeterli ilginin oldugunu, iyi bir dinleyici kitlesinin oldugunu ve bir konserden iyi para kaldirabileceklerini hissettirmelisin ki, organizasyon yapilsin, buna para koyacak insanlarin ilgisi cekilsin...

Mesela bunu saglamanin bir yolu mesela ulkede grubun album satislarinin iyi olmasi. Ama Turkiye sinirlari icinde hic bir metal grubunun album satislari iyi degildir! :P[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

Bu Türk promoterlerin icq'lari ya da forumlari yok mudur? :D
Olsun ben yine de forum açacam. bir deneyelim sansimizi.[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)

[Bu mesaj -Melancholy- tarafından 20 September 2003 22:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bak mesela Mike Portnoy bu konuda ne demis?

When is Dream Theater/[insert side project here] gonna play in [insert city/state/country here]?

Dream Theater will play where it makes sense financially. Their booking agents and management make that decision, NOT THE BAND. But, most importantly, your neck of the woods has to have a promoter willing to fork over the money necessary to bring band, equipment and entourage along. If no promoter shows interest, there is nothing anybody can do. Promoters will take on events if CD sales show that they will make a buck out of it. Promoters are not even going to try if only to break even or lose money. Another thing is that moving equipment and people to another country/continent is very costly a cannot be justified for just one gig. So, a multi-city per country tour is a plus. Bottom line, whining will get you nowhere. If you want to see Dream Theater in your area, start looking up local promoters and letting them know about the band and the interest there is. That is the only way you are likely to get Dream Theater to tour your country/city. [hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman en mantiklisi Coca Cola'ya baski yapmak gibi geliyor bana.
Onlarda nasilsa para var. Onlari gaza getirelim. Onlari mail yagmuruna tutalim.[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
Sosyal ağlarda paylaş

Nasil konser düzenleriz?
aeuh
Iyi de para kaldiririz aslinda. :D

Diyorum iste, Coca-Cola'ya baski yapalim. Diyelim ki, eger rock kitlesini kendinize çekmek istiyorsaniz, çok büyük gruplar getirmelisiniz diyelim. Örnegin, Iron Maiden, Metallica, Manowar vs. vs. getirin ve Barisarock'u silip atin diyelim.
Yani en azindan bos bos beklemektense, biraz deneyelim. ugrasalim.[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
Sosyal ağlarda paylaş

metallica, iron maiden, manowar aynı konsere gelsin sora biletlerin fiyatını düşün coca-cola yaparsa. ayrıca coca-cola yı da 2 milyon yaparlar noraml satış fiyatını :p

metallica veya iron maiden gelse kesin giderim dicek çook kişi olsada onların gelmesi zor tabi. ama gelseler keşke ya of. dt de gelsin bi daha.[hline]Feel so good, I feel so fine
Love that little lady always on my mind
She gives me loving every night and day
Never gonna leave her, never going away
Sosyal ağlarda paylaş

organize etcen cağırcan değil işte organizatörlere baskı yapacan mesela bi 20k kişi mail yollasa adamlar zaten yapma isteği duyar, organizatör dururken sen mail atarsan adamlar iplemez tabi[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya o zaman kimse bu organizatörler, mail bomb yapalim, 100k kisi mail atsin. Adamlar da yapsinlar iste bir organizasyon. ben 1k mail atmaya raziyim sahsen. :D (ayri ayri maillerden, yeter ki gelsinler..)[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben de iced earth 'ün(ki nasıl insanların keşke demediğine anlamadım :) ) Türkiye'ye getirlmesi için kendimi bile satabilirm mesela..
Ama biraz uğraşmak gerekio,
Her türlü msg mail baskısında yardıma hazırım..[hline]a.k.a wicked

How much longer till I hit the ground?
I can't tell you why I'm breaking down.
Do you wonder why I prefer to be alone?
Have I really lost control?
Sosyal ağlarda paylaş

Dt'yi kim düzenliyor mesela?
Onlara yaptiralim. Simdi Venue'da olursa 18+ olur, cildiririm valla..[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...